Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

S05E09: Sundae, Bloody Sundae

S05E09: Sundae, Bloody Sundae

Noah se pokouší najít Tommyho, aby ho přinutil vzpomenout si. Erica se rozhodne podniknout kroky proti Taylor. Joanne se mezitím vydává zpět do Illinois, kde se setkává s Emily, Luke a Malina se dostávají do nebezpečné situace. Dearing dostává Carlose do panství Sunstone.

12.11.2015
3 780 000
43 minut

Carlos, Matt, Dearing

Dearing splňuje svou část dohody a bere Carlose do panství Sunstone. Carlosovi je zde proveden stěr na schopnosti a skutečně, jak Dearing říkal, prošel testem i jako nevýjimečný. Carlos se v panství rychle zorientuje, ale zjišťuje, že výjimeční nechtějí utéct, protože jim Matt Parkman, ředitel ústavu, vkládá do hlavy pozitivní myšlenky, že jsou na místě šťastní.

Když se Carlos dostává do potíží, žádá pomoc od Dearinga. Ten má ale svých problémů dost, protože v panství zjišťují, že je taktéž výjimečný. Carlos se pokusí zachránit Josého a otce Mauricia, ale je chycen stráží a předveden před Matta Parkmana. Ten se mu prohrabe v hlavě a kromě jeho zbabělé minulosti v Afgánistánu zjistí, že Carlos zná Farah, ženu, která ukrývala Malinu.

Taylor, Haiťan

Taylor se ozývají prostředníci Hero Truthera, internetového aktivista hající práva výjimečných. Taylor se schází s Haiťanem, který pracuje s Hero Trutherem, nebo-li pravým jménem Micahou Sandersem. Haiťan v současné době není mrtvý kvůli dalšímu motýlímu efektu Noaha Benneta. Taylor Haiťanovi prozrazuje, kde Erica drží všechny výjimečné lidi.

Emily, Caspar

Caspar se vydává za Emily, aby jí vymazal paměť, protože toho o Tommym ví moc. Nakonec si to ale rozmyslí, protože vidí, jak z Emily srší láska k Tommymu. Když Caspar odchází ze zmrzlinárny, přichází Joanne, která hledá Tommyho. Emily je tak nucena zavolat Tommymu, aby přišel. Caspar se snaží Joannu uklidnit a vymazat ji vzpomínky pomocí svých penny, ta je ale rychlejší a Caspara zabije.

Luke, Joanne, Malina

Tommy doráží na místo a snaží se ochránit Emily. Joanne je ale rozhodnutá, že zabije obě děti. Naštěstí do zmrzlinárny dorazí včas Luke s Malinou, kteří hledají Tommyho. Luke se jako dobrý muž rozhodne zastavit Joanne v okamžiku, když Joanne vystřelí po Emily.

Nyní zde vůbec poprvé Tommy zastaví čas, když spatří, že by Emily skutečně mohla přijít o život. Tommy v zastaveném čase přemístí sebe a Emily zpět do nemocnice za Annou. Joanne následně utíká a z bezvýchodné situace ji dostává Harris, který ji zřejmě chce nabídnout pracovní místo. Luke s Malinou zůstanou u mrtvého těla Caspara.

Noah, Tommy, Quentin

Noah s Quentinem přijíždí do nemocnice, kde je Anne a Tommy. Noah s Anne vysvětlují Tommyho původ a tajemství jeho skutečné schopnosti. Tommy okamžitě Noaha informuje, že Caspar byl zabit, a když Noah požádá o přemístění, Tommy zjišťuje, že jeho schopnost nefunguje.

Na scéně se objevuje Phoebe, která dokáže blokovat Tommyho schopnosti. Zároveň se také ukáže, že Quentin je díky motýlímu efektu zrádce a celou dobu pracuje pro Ericu. Noah z bezvýchodné situace nedokáže uniknout a Quentin s Phoebe tak odvádí Tommyho za Ericou. Noah se následně vydává do zmrzlinárny, kde byl zabit Caspar. Zde náhodně potkává svou vnučku Malinu.

Erica, Harris

Erica si dělá starosti se svou dcerou a pověřuje Harrise, aby se o celou situaci postaral. V téže chvíli doráží Quentin a Phoebe s Tommym. Kupodivu se nikdo k Tommymu nechová jako ke zrádci a Erica nasadí přátelskou notu a pokusí se Tommyho přesvědčit, že má skutečně zachránit svět, a Erica mu řekne přesně, jak to má udělat.

Miko a Ren

Ren se pokouší přihlásit do hry Evernow, ale poté, co Miko zachránila Hira Nakamuru, pána času a prostoru, hra nefunguje. Žije vůbec Miko? Ano, žije, ale ve vzdálené budoucnosti, kde nejspíše došlo ke konci světa a Tommy zřejmě s Malinou nezachránili svět. Miko je na vše sama a nachází se v opuštěné oblasti. Najednou ale v dálce zničehonic uvidí jedno malé obydlí…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Tu prasnici co dělá temnotu dobře vygumovala, a 8000 let v budoucnosti je fajne :D A Hiro umřel jak bojoval s těma klonama?

3.1.2016 | 23:47:18
Kothy

Vazne sila, finale se blizi :)

15.11.2015 | 21:34:39
Cajky21

dámy a pánové, ta scéna, kde zastaví čas a prvně si tam hraje na hira, a udělá 10 dalších věcí, než zachrání svou holku před kulkou?! :D neměla by to být priorita?

15.11.2015 | 17:05:24
Velocci

Chápu to dobře, že Miko Otomo nemůže zestárnout?

15.11.2015 | 15:38:09
wishmaaster

ten koniec?! O.o

15.11.2015 | 12:12:39
tom99

Konečně mě začal Carlos pořádně bavit! Dnes byla zábavná snad každá postava :-)

webmaster, grafik
15.11.2015 | 2:00:32
Aprok

Ten konec ! pěkný :D

14.11.2015 | 1:09:08
hpStoryteller

Zo všetkych vecí čo urobili starým hrdinom ma to čo urobili Mattovi doráža najviac. Z takého naivneho dobráčiska urobiť takto zapornu postavu.. no vždy som ho neznášal :-D

13.11.2015 | 20:49:15
Big_Boss

Samozřejmě ne tak solidní jako minulý dvojdíl, ale i tak velmi příjemné překvapení. Díly odcípají, objevují se nové otázky, staronové postavy a nechybí akce, co víc si přát. Je vidět, že „pauza“ Hrdinům a Kringovi prospěla.

13.11.2015 | 9:58:28
Jepin

vôbec nemám potuchy ako toto celé skončí :D

13.11.2015 | 9:54:28

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama