Heroes (Hrdinové) S05E10: 11:53 to Odessa

S05E10: 11:53 to Odessa

S05E10: 11:53 to Odessa

Noah a Luke konečně zkříží své cesty. Malina rozpoutá svou pravou moc, aby zachránila lidi okolo sebe. Tommy možná bude nucen spojit síly se svou úhlavní nepřítelkyní Ericou. Mezitím je Carlos pod pečlivým dohledem Matta konfrontován se svou násilnou minulostí. Ren má za úkol nalézt Miko.

19.11.2015
3 720 000
43 minut

Noah, Luke, Malina

Noah s Malinou se rozhodnou najít Tommyho, kterého drží Erica. Pomocnou ruku jim nabízí Luke, ale Noah odmítá, aby se k nim někdo přidával. Lukeovi, který ztratil naprosto vše, nezbývá nic jiného, než Noaha a Malinu sledovat. Když to Noah zjistí, ještě jednou Lukeovi rázně vysvětlí, že o jeho pomoc nestojí.

Zkáza světa se blíží a při cestě Noah a Malina narazí na tornádo, které se blíží do města. Malina na veřejnosti použije svou schopnost, aby tornádo zkrotila. Když se jí to podaří, lidi ji obviní, že za všechno, co se děje, můžou výjimeční. Až Luke ji pomáhá před lidmi a zastane se ji. To Noah udělat nemohl, protože neznámá postava mu zachránila život a přemístila ho neznámo kam.

Miko, Ren, Hachiro

Ren se stále pokouší připojit do Evernow, ale nejde mu to. Najednou si všimne na ulici podivného muže obléknutého jako samuraje z Evernow. Vydává se za ním a zjišťuje, že se jedná o Hachira Otoma, který se díky své schopnosti naklonoval. Hachiro říká, že musí zachránit Miko, která uvízla v budoucnosti. Hachiro dává Renovi klíč, který ho tam dostane.

Miko se mezitím v budoucnosti vydává do kolonie Renautas, kde potká svého pravého otce Hachira. Ten jí ukáže, že pravá Miko je stále naživu a Renautas ji drží naživu jen kvůli Hachirovi. Zároveň ji vlastní jako páku na Otoma. Hachiro Miko prozradí, že její úkol stále neskončil a stále musí zachránit pána prostoru a času – tentokrát ne Hira, ale Tommyho.

Tommy, Erica, Quentin

Erica Tommymu vysvětluje svůj plán na záchranu lidstva a také to, jak je důležité, aby byly potřebné věci a lidi přepravováni do budoucnosti, což už není schopná dělat, když Noah zachránil Hira Nakamuru z jejího věznění. Tommy chce vědět, jaká budoucnost ho vlastně čeká, a společně s Ericou, Quentinem a Phoebe se tam vydávají.

Renautas zde vybudovali malou kolonii a Tommymu se vše zdá naprosto úžasné. Postupem času mění názor na věc a rozhodne se, že bude s Ericou spolupracovat. Pomocí své schopnosti na rozkaz Ericy přemístí Quentina a Phoebe do přítomnosti. V tom se objevuje na scéně Miko, která má znovu za úkol zachránit pána času a prostoru a sdělí Tommymu, že pro něj přišla. Tommy chytne Miko a vydává se s ní do přítomnosti, zatímco Erica je v budoucnosti a nemá se jak dostat domů.

Carlos, Farah

Matt se už několik dní pokouší zlomit Farah – ženu, která střežila Malinu a před několika dny ji chytla Phoebe. Nyní má Matt konečně na Farah páku. Matt se totiž dozvídá, že Farah je tajně zamilovaná do Carlose a využije ho, aby mu Farah řekla vše o Malině. Stejně tak, kde by jí mohla být. Farah, která se bojí o Carlosův život, začne s Mattem spolupracovat.

Carlos se posléze dokáže dostat ze svého věznění a osvobodí Farah. Společně začnou utíkat z panství Sunstone zrovna ve chvíli, kdy je spuštěn poplach a v budově se objeví Taylor s Haiťanem, kteří sem přišli zachránit Micahu.

Matt, Harris, Micah

Matt se bojí o svou budoucnost. Především o to, zda s ním Erica do budoucna počítá. Proto se vydá za jedním vězněm – Micahou Sandersem známým pod přezdívkou Hero Truther, který kdysi bránil práva výjimečných. Díky schopnosti Micahy Matt zjišťuje, že Erica s ním do budoucna počítá a je i se svou rodinou na seznamu lidí, kteří budou přepraveni do budoucnosti.

V panství Sunstone se objevuje měňavec, který přišel zachránit Micahu. Zpočátku se bude v budově vydávat za Ericu, poté za Matta. Když se objeví dva Mattové na scéně, dorazí Harris, který jednoho chladnokrevně zabije. Zabije zrovna měňavce. Matt nyní tuší, že když viděl Harrise bezmyšlenkovitě zabít jednoho „Matta Parkmana“ a nevěděl, kdo z nich je pravý Matt, tak s ním Erica nebude tak počítat, jak si myslel.

Taylor a Haiťan

Akce na záchranu Micahy je spuštěna. Taylor s Haiťanem dorážejí do panství Sunstone a posílají měňavce, aby zachránil Micahu. Ten ale nespěje, a proto se Taylor vydává do budovy, kde narazí na Carlose a Farah. Všichni zjišťují, že mají podobný plán a spojují síly. Bohužel v budově vypukne alarm a na všechny už čeká hejno Harrisů…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Nějak to stagnuje, takový o ničem…

4.1.2016 | 0:28:59
Kothy

Neskutecne otevrene podzimni finale :)

26.11.2015 | 15:11:51
barahir

Pravděpodobně zatím nejslabší epizoda.

redaktor
22.11.2015 | 19:48:58
tom99

Asi jsem od podzimního finále čekal trošku víc. Tentokrát epizoda nebyla tak překvapující, jako ty ostatní…

webmaster, grafik
22.11.2015 | 12:36:42
jardinero89

Matt Parker je TOP

20.11.2015 | 16:11:49
Big_Boss

Je to taková zahřívačka před lednovým finále. Není co vytknout. 90%

20.11.2015 | 11:34:56

Heroes (Hrdinové)
84/100 - 152×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny