Heroes (Hrdinové) S05E11: Send in the Clones

S05E11: Send in the Clones

S05E11: Send in the Clones

Carlos se s Farah stále pokouší zachránit Josého, ale v cestě jim stojí Matt Parkman, který se navíc začne bát o svou budoucnost. Tommy se stává dvojitým agentem a hraje to na dvě strany. Malina s Lukem čelí Phoebe. Miko se konečně utkává s Harrisem a pokouší se mu vrátit porážku.

7.1.2016
3 740 000
43 minut

Luke, Malina, Quentin

Luke odváží Malinu pryč, i když oba neví, co se stalo s Noahem. Konec světa se blíží a je nutné, aby Luke s Malinou našli Tommyho. Na cestě se ovšem setkají s potížemi, protože je vystopoval Harris, Quentin a Phoebe. Phoebe chytí Malinu a pokusí se jí zabít, ale Luke ji zachrání.

Quentin následně dostává na výběr – buď může prozradit Tommyho lokaci, nebo zemře. Luke chce Quentina a zvlášť Phoebe zabít, protože ví, že ona je důvodem, proč byl summit 13. června v Odesse zahalen stínem a jeho syn Denise zemřel. Nakonec dává na Malinu a nechává ho žít. Všichni se tak vydávají do Odessy za Tommym, Quentin nakonec podlehl a sdělil místo, kde se nyní Tommy nachází.

Miko, Tommy, Harris

Tommy přemístí Miko na jiné místo v budoucnosti a vysvětluje jí, kdo je. Oba, podle komiksu od Isaaca Mendeze, zjistí, že se měli setkat. Oba tak sehrají svou roli v záchraně světa. Něco je ale s Miko v nepořádku. Vypadá to, že její spjatí s hrou Evernow je silnější, než se zdálo, a Miko zřejmě přestane existovat. Svou misi ale splnila – dokázala dvakrát zachránit pána prostoru a času.

Ví, že ale má před sebou ještě jeden těžký úkol – postavit se Harrisovi, který ji porazil, když se pokoušela zachránit svého otce. Miko tak poprosí Tommyho, ať jí přemístí do současnosti k Harrisovi. Když to Tommy udělá, Harris se chce utkat s Miko sám. Nechce ale, aby mu pomáhali kloni. Originální Harris se tak utkává s Miko, ale prohraje. Když umře, všechny jeho kloni po celém světě mizí. Zároveň se ale naplnil i čas Miko a ta mizí společně se hrou.

Erica, Emily, Joanne

Tommy se vrací za Ericou a stále předstírá, že je na její straně. Oba se vydávají zpět do současnosti, kde Erica, aby mu ukázala svou důvěru, ho dovádí k Emily a jeho nevlastní matce Anně, které se o něj bály. Tommy se následně opět vydává s Ericou na místo, kde byl kdysi využívat Hiro Nakamura díky své schopnosti. Když se Tommy napojí na přístroj, bude schopný přemisťovat objekty vzdáleně do budoucnosti.

Erica si nechává k sobě zavolat Joannu, kterou naverboval do Renautas Harris. Říká ji, že celou dobu za ní zahlazovala stopy, když zabíjela výjimečné. Nyní chce, aby ve své práci pokračovala. Erica Joanně sděluje, že se snaží zabít jistou dívku Malinu, ale chrání ji její ochránce – Luke, Joannin manžel. Erica tak vysílá Joannu, aby jednou provždy skoncovala se svým mužem.

Carlos, Farah, Micah

Carlos s Farah jsou stále v panství Sunstone. Společně se vydávají do řídícího centra, kde je hlasitě vysílán hlas Matta Parkmana, díky kterému jsou ostatní uvěznění vyvinutí bezbranní. Carlos rozbije zařízení a všichni výjimeční přicházejí opět k sobě a už nejsou pod vlivem myšlenkové manipulace. Carlos mezi vyvinutými nachází Josého a otce Mauricia.

Haiťan, který je stále také v budově, posílá Carlose a Farah osvobodit Micahu. Když to zvládnou, dorazí ovšem stráže a zabijou otce Mauricia. Micah se následně připojí k počítači a oznámí světu, co všechno zlého Erica udělala. Svět tak nyní ví, co je Renautas skutečně za společnost.

Matt, Taylor, Haiťan

Taylor a Haiťan se vydávají zastavit Matta. Haiťan zablokuje Mattovy schopnosti. Oba se pak snaží Matta přemluvit, že Erica je zlo a určitě v budoucnosti s ním a jeho rodinou nepočítá. Už když to vypadá, že jim Matt uvěří, střelí Haiťana, kterého úplně vykolejí. Matt získá kontrolu nad svou schopností a pošle Haiťana pryč.

Sám uvězní Taylor. Ví, že ať už si o ní myslí Erica cokoliv, je stále její dcerou a nebude jí chtít nikdy ublížit. Matt se tak s Taylor vydává do Odessy, kde si chce zajistit, že on a jeho rodina se dočkají přesunu do budoucnosti tak, jak mu Erica kdysi slíbila…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Cajk…

25.1.2016 | 15:26:45
Kothy

Hezky se to blizi do finale :)

11.1.2016 | 1:56:41
Lucifrid

Asi zatím nejhorší epizoda. I tak dávám čtyři hvězdičky, subjektivně Heroes pořád žeru, i když to trochu skřípě.

webmaster, korektor
10.1.2016 | 23:07:40
legoxxx

super díl, jen tak dál :)

10.1.2016 | 13:27:56
barahir

Asi jedna ze dvou nejslabších epizod Reborn, Noah hrozně chybí.

čestný člen redakce
10.1.2016 | 12:04:21
VampKošilka

Pořád se na to dívám a pořád nechápu, co je na tom tak hrozného.

10.1.2016 | 9:49:09
Jackob32

Scénárista se do toho sám zamotal a navíc je to magor, režiseři to těžce nezvládli. Díky tomu jsou i herecké výkony katastrofální. Většinu času Heroes Reborn má člověk pocit, že na něco čeká, ale neni to jako napětí, ale nudné čekání, až se stane to co člověk očekává. 40% za pár zajímavých scén a efektů, zbytek je silný podprůměr.

9.1.2016 | 16:40:30
tom99

Což o to, epizoda to nebyla špatná, ale dneska jsem měl problém s prkeními hereckými výkony, téměř žádnou hudbou, odfláknutou choreografií finálového souboje a hlavně vše bylo bez emocí! V epizodě byly asi tři scény, které si o emoce říkaly, ale nic z toho nebylo. Hrozně amatérsky natočená epizoda bez nulového hereckého výkonu.

webmaster, grafik
9.1.2016 | 15:04:27

Heroes (Hrdinové)
83/100 - 165×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny