Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

S05E03: Under the Mask

S05E03: Under the Mask

Tommy se svěřuje Emily a ve škole se stává oblíbeným. Miko na své misi naráží na nečekané překážky. Noah pokračuje ve spolupráci s Quentinem ve hledání pravdy. Malinu žene neviditelná síla a Luke s Joanne pokračují ve své smrtící cestě.

1.10.2015
5 000 000
43 minut

Malina

Malina je mladá dívka, která o sobě pochybuje. Její průvodkyně a neviditelná žena Farah Nazan ji říká, že brzo přijde její čas a musí se připravit na nejhorší. Její schopnost bude velice důležitou a pomoci ní zachrání svět.

Luke a Joanne

Luke a Joanne pokračují na své cestě a hledají z Nahových spisů nové výjimečné lidi. Zničehonic se jim ale porouchá auto. Luke si není jistý sám sebou a ve chvíli, kdy zrovna pochybuje o své misi s Joannou, se začíná s ním něco dít. Zjišťuje totiž, že má také schopnost. Pochopitelně to nechce Joanně říct. Zpětně si uvědomuje, že poruchu auta způsobil on sám, posléze v restauraci téměř roztavil příbor a následně začal celý svítit. Jako by byl radioaktivní.

Carlos

Carlos pokračuje na své cestě stát se hrdinou a postupně převzít kostým svého bratra Oscara. Je to ale mnohem těžší, než tušil. Problémy mu dělá rovněž jeho synovec José. Carlos se pokouší vypátrat kapitána Dearinga a ostatní zkorumpované policisty, kteří stojí za vraždou Oscara. Carlos zjišťuje, že Dearing unáší výjimečné lidi a pokouší se dozvědět o tajném tunelu, který Oscar vybudoval.

Otec Mauricio, který věděl o Oscarovo poslání, se snaží Carlose přivést na správnou cestu. Ne na cestu pomsty, ale Carlos Otce neposlouchá. Druhého dne Carlos oblékne kostým El Vengadora a pomáhá výjimečným lidem utéct skrz tunel. Sám se ale setkává s kapitán Dearingem, o kterém zjišťuje, že má schopnost – supersílu. Carlos v souboji nemá vůbec žádnou šanci a prohrává v něm. Alespoň se mu podaří utéct.

Miko a Ren

Miko bojuje s ochrankou ve Věži Yamagato, aby zachránila svého uvězněného otce. Tam ale uštědří nakládačku od podivného muže, který si říká Harris a má rovněž schopnost – dokáže se klonovat. Ten pracuje pro společnost Renautas a diví se, kde Miko přišla k meči Hira Nakamury. Je si vědom, že Miko má schopnost a že své nadání zdědila po svém otci.

Ren se mezitím vydává také do Věže, kde zjistí, že v Coloradu bude společnost Renautas představovat program EPIC. Ren si opatří nekalým způsobem vstupní kartu do společnosti a zjistí, kde se Miko nachází. Zachrání ji ze spárů Harrise a oba se shodnou, že musí zjistit, co se stane v Coloradu. Proto oba vyrážejí do Ameriky.

Molly, Taylor

Taylor a Francis dovádějí unesenou Molly do letadla, aby ji přemístili do Colorada. Vstup do letadla je ale pouze povolen Taylor, Francis musí zůstat na letišti. Molly při vhodné příležitosti Taylor prozradí, že už jednou byla vězněná v Renautas a využili ji, stejně jako nyní využijí Francise. Taylor začne mít pochyby, přesto ale Molly dopraví do Colorada.

Tam na ni čeká šéfka organizace Renautas a dcera Taylor – Erica Kravid. Ta vynalezla stroj, který pohání schopnost Molly Walkerové a díky ní dokáže najít jakéhokoliv vyvinutého člověka na planetě. Taylor chce od Eriky vědět, co se stalo s Francisem, ta ji slibuje odpovědi až po představení programu EPIC.

Noah a Quentin

Noah s Quentinem zamíří do nemocnice poté, co byl Quentin postřelen. Zde se Noah dozvídá, že 13. června po teroristickém útoku v Odesse v nemocnici byl. Tentokrát neponechává nic náhodě jako s Haiťanem a unese jednoho muže z ochranky a nechává si od něj vyjet záznam z kamer z 13. června. Dozvídá se, že toho dne tu byl s Molly Walkerovou, zároveň se tu bavil s neznámou osobou a v nemocnici navštívil márnici, kam bylo odvezeno tělo Claire. Záznam podivně ale skáče v čase a Noahovi je jasné, že tu byl s ním i Hiro Nakamura.

Po ošetření Quentina se s ním Noah vydává do Colorada, kde se společnými silami vloupají do Renautas. Podaří se jim sice Molly zachránit, ale ta zachráněna být nechce. Je spíš vyděšena, že Noaha opět vidí a říká mu, že vše zkazil, protože měl geniální plán a nyní ho vše zkazil. Molly se tedy následně vzdává Harrisovi.

Erica

Když je Molly opět chycena, je napojena na zvláštní přístroj, který využívá její schopnost k lokalizaci každého výjimečného člověka na planetě. A tento zvláštní program s názvem EPIC chce Erica předvést na konferenci v Coloradu. Poté, co všem představí program a daný přístroj skutečně funguje, se už nebudou moci žádní výjimeční lidé schovávat.

Tomy a Emily

Tommy vyráží na Bradovu párty, spíš než samotná akce ho ale zajímá Emily. Jeho rande mu naruší Tommyho matka, která si je vědoma, že Tommyho stále někdo sleduje a chrání. Onou záhadnou postavou je Caspar Abraham, který Tommyho matce vysvětluje, že její syn je důležitý a sehraje velkou roli v záchraně světa. Proto je nyní nutné, aby na něj někdo dohlížel. O to ale Tommyho matka nestojí.

Ta se proto rozhodne odjet z města a začít znovu jiný život někde jinde. S tím pochopitelně nesouhlasí Tommy, který si myslí, že nyní není potřeba se stěhovat. Zvlášť, když si ve městě našel kamarády. Jejich hádka je ovšem přerušena, protože zničehonic někdo do nich nabourá…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Docela dobře se začíná rozjíždět jakože…

3.1.2016 | 16:36:46
KarlCZ

Paráda :)

11.10.2015 | 14:00:01
Big_Boss

Správné odpovědi na otázky :

  1. NE
  2. ANO
  3. NE
  4. NE
9.10.2015 | 11:59:19
tomsn40

Luxus!! A v dalším díle hiro??? Mega luxus!!! :D

4.10.2015 | 17:52:30
Kothy

Opravdu krute se to rozjizdi :)

4.10.2015 | 12:20:01
barahir

Tentokrát mi přišla epizoda dost roztříštěná a v každé lince se toho stihlo hrozně málo.

čestný člen redakce
4.10.2015 | 0:17:04
tom99

Bylo to strašně napínavé a pomalu zjišťujeme, že všechno a všichni jsou propojeni. Noah zase táhle epizodu a i po tolika epizodách je stále nejzajímavější postavou :-)

webmaster, grafik
3.10.2015 | 23:10:38
Lucifrid

Teda to byla jízda!

webmaster
3.10.2015 | 22:22:20
wishmaaster

paráda :)

3.10.2015 | 16:02:34
Henry812

Sakra pri konci epizody som mal pocit že som ešte len v polke. A ono koniec. Paráda, ja potrebujem viac !

2.10.2015 | 9:20:19

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama