Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Maya Herrera

Maya Herrera

Schopnost: černý jed

Sezóny 2
2007 - 2009

Volume 2 – Generations

Maya se spolu se svým bratrem Alejandrem, který umí její schopnost potlačit, vydává z Dominikánské republiky do New Yorku za Mohinderem Sureshem s nadějí, že odstraní její schopnost. Cestou potkají ale Sylara, který se rovněž chce dostat za Mohinderem, aby mu pomohl získat své ztracené schopnosti po účinku viru Shanti. Maya se nakonec za Mohinderem dostane, ten ale není schopný odebrat její schopnost. Při cestě bohužel ztratí svého bratra Alejandra, kterého zabije Gabriel.

Volume 3 – Villains

Maya žije u Mohindera a stále doufá, že ji odebere schopnosti. Mohinder ale přijde na něco jiného a pomocí její schopnosti vytvoří látku, která dává schopnosti i obyčejným lidem. Mohinder si ale píchne nestálou schopnost, která vyrazně změní jeho chování, a uvězní Mayu do své kukly. Po tomto incidentu Maya nechce mít nic společného s Mohinderem. Sama se vydá do Pinehearst, kde ji Arthur Petrelli odebere schopnost. Maya se následně stahuje do ústraní a do dalšího dění se nezapojuje.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Maya mi byla od začátku nesympatická, i když jako postava byla kladná a hodná. Zabíjela sice, ale ne že chtěla, ale neuměla svou moc ovládat. Což se dá pochopit. Přesto mi byla nesympatická.

5.3.2021 | 19:01:35
tom99

Ve druhé řadě nebyla špatná, pak už byla pouze a jen zbytečnou postavou…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:56:20

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama