Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Molly Walker

Molly Walker

Schopnost: hledání lidí

Sezóny 4
2006 - 2015

Volume 1 – Genesis

Molly už jako malá přišla o rodiče, které zabil Sylar. V té době se o ní začala velice zajímat Společnost, protože má neuvěřitelný dar – dokáže vyhledat jakoukoliv osobu se schopnostmi. Jejím hrdinou je Matt Parkman, který ji zachránil hned dvakrát. Po úmrtí jejich rodičů se nemá o Molly kdo starat. Jelikož Matt nyní žije sám, rozhodne se si vzít Molly do péče společně s Mohinderem Sureshem, který Molly poznal ve Společnosti.

Volume 2 – Generations

Molly provází děsivé sny. Existuje pouze jedna osoba, kterou nemůže pomocí své schopnosti vyhledat. Tou osobu není nikdo jiný než Mattův táta Maury Parkman, který má shodou okolností prsty ve vraždách, které zrovna probíhají ve Společnosti. Molly je následně znovu nucena setkat se Sylarem a to ve chvíli, kdy Sylar hledá pomoc u Mohindera, u kterého doufá, že by mu pomohl vrátit jeho schopnosti.

Volume 3 – Villains

Molly zažila spoustu krušných chvil právě kvůli Mohinderovi a Mattovi. Mohinder se proto rozhodne ji svěřit do náhradní péče. Sen budoucnosti, který zažije Matt Parkman v Africe, ale ukazuje, jak Matt společně s Daphne Millbrook žije šťastně se svým dítětem a druhé dítě, o které se strají, je právě Molly. Tato budoucnost ale nikdy nenastává, protože Daphne umírá, a Molly tak už nikdy nebydlí znova s Mattem.

Molly se vyskytuje jako dítě v první a druhé sérii, ale znovu se vrací jako mladá žena také v Heroes Reborn.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Molly jsem si oblíbila. Byla sympatická a dost statečná na to, co si prožila. Tuším, že dvakrát přežila Sylara, což je co říct. A i díky Mattovi překonala strach, což jsem ji obdivovala ještě více. :)

5.3.2021 | 18:24:06
Allien9

Otravná až hrůza. Co jste to, chlapi, vychovali…

Allien9
1.11.2015 | 3:16:53
barahir

Uvidíme, zda bude Molly jen Pretty Face, nebo i něco víc.

čestný člen redakce
27.9.2015 | 19:19:03
tom99

Škoda, že už pak nebyla vůbec důležitá…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:58:55

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama