Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Matt Parkman

Matt Parkman

Schopnost: telepatie, manipulace myšlenek

Sezóny 5
2006 - 2015

Volume 1 – Genesis

Matt má schopnost číst myšlenky ostatních lidí a ovládat je. Díky tomu je velice dobrým detektivem, ale v osobním životě se mu příliš nevede – manželství se mu rozpadá a žena ho podvádí. Matt chce za každou cenu zjistit, kdo vede tajemnou Společnost, a společně s Tedem Spraguem pracuje na její odhalení. Matt se proto vydává do New Yorku zničit vyhledávací systém Společnosti, pomocí kterého dokáží lokalizovat jakéhokoliv výjimečného. Matt ale zjišťuje, že systém je člověk, Molly Walkerová, a té se rozhodne Parkman neublížit, naopak se o ní začne starat společně s Mohinderem Sureshem.

Volume 2 – Generations

Matt začne pracovat na dalším případě – někdo zabíjí bývalé zakladatele Společnosti a nikdo neví proč. Matt se spojuje s Nathanem Petrellim a společně odhalují, že za vraždami stojí Adam Monroe a jeho poskokem není nikdo jiný než Mattovo otec Maury Parkman. Matt zjistí, že Adamovi jde o rozpoutání chaosu pomocí viru Shanti, který chce vypustit do oběhu. Společně s Nathanem, Hirem a posléze i Peterem Adama zastaví a virus zničí.

Volume 3 – Villains

Matt se po postřelení Nathana dostává nechtěně do Afriky, kde potká zajímavého proroka, který mu ukáže pomocí duchovní cesty jeho budoucnost. V ní je Matt šťastný a chodí s dívkou jménem Daphne Millbrook. Tu Matt nachází i v současnosti, zachrání ji a přivádí ji na stranu dobra. Po těžkých úskalích spolu oba začnou skutečně chodit a zničí vzorec Arthura Petrelliho, který se pokoušel vytvořit sérum, které by všem dávalo schopnosti.

Volume 4 – Fugitives

Když vláda začne chytat všechny výjimečné lidi, nejen Matt se dostane do potíží, ale především Daphne, která je zabita. Matt plánuje pomstu, ale následně se nedokáže pomstít agentu Dankovi. Matt nachází nový smysl života, když zjistí, že má syna se svou bývalou manželkou Janice. Matt tomu přizpůsobí celý svůj nynější život. Když Sylar zabije Nathana, Matt Sylarovi vnutí myšlenku, že zemřel, a Nathan žije.

Volume 5 – Redemption

Po nešťastných událostech s manipulací myšlenek Sylar uvízne v Mattově hlavě. Matt tak každý den svádí souboj s tímto vrahem. Nakonec mu podlehne a setkává se s „Nathanem“, zbavuje se Sylara ve své hlavě, který přeběhne zpět do svého těla. Následně Matt už nechce mít nic společného se svým starým životem, chce žít poklidný život v ústraní s Janice a malým Mattym.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Matt je skvělá postava, ale přesto mi na něm něco vždy vadilo. Neumím říct, co, ale prostě něco ano. Chápu, že chtěl žít normální život se svou rodinou, ale problémy Hrdinů si ho vždy našli. :)

5.3.2021 | 18:14:19
Cherry1824

Matt je hrdina. Je nezbytnou součástí tohoto seriálu. Přesto si mé srdce nikdy nezískal. Nevím, co přesně mi na něm vadí… Možná ta horkokrevnost, která ho nutí dělat věci, které by s chladnou hlavu neudělal. Navíc je stále střídána jeho karma. V jednom díle je hrdina, v druhém zase padouch.

13.8.2017 | 21:12:18
VampKošilka

Matt byl vždycky takový sympaťák, především ta jeho čestná a spravedlivá povaha, když se snažil všem pomáhat. V Rebornu se zatím předvádí jako pěkný hajzl, i když se dá pochopit, proč tak jedná. Takže snad se to změní. Pořád je to tak nějak pozitivní postava, i když se chová tak jak se chová. Líbí se mi především vývoj jeho schopnosti.

1.12.2015 | 11:25:07
Pepe891

Jedná s kľukových postav ale ja som ju veľmi nemusel.

20.5.2013 | 12:42:14
TONYNKO

Matt mi strašne leze na nervy. Hlavne vo Volume 5. On je jediny hrdina ktory neni hrdina. Ale da sa.

17.10.2012 | 21:24:14

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama