Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Maury Parkman

Maury Parkman

Schopnost: telepatie, manipulace myšlenek

Sezóny 2
2007 - 2009

Volume 2 – Generations

Maury je dalším zakladatelem Společnosti a zároveň Mattovým otcem, kterého opustil, když byl Matt ještě malý. Maury má stejnou schopnost jako Matt – číst myšlenky a vkládat lidem do hlavy myšlenky a iluze. Při záhadných vraždách Maury napomáhá Adamovi odstranit ostatní zakladatele Společnosti, aby sám sebe ochránil. Když se Maury vydá zabít Boba Bishopa, v myšlenkovém souboji ho porazít Matt a Maury je uvězněn v sekci 5.

Volume 3 – Villains

Při hromadném útěku ze sekce 5 se Maury přidá na stranu Arthura Petrelliho a verbuje pro něj lidi do společnosti Pinehearst. Když se Matt nepřidá na Arthurovu stranu, Arthur přikáže Knoxovi, aby Matta zabil. S tím Maury nasouhlasí a chce Matta ochránit, Arthur ale nebere ohled na svého kolegu a Mauryho bezmilosrdně zabije. Jeho smrt akorát Matta ještě více přesvědčí, aby se přidal na stranu Primatechu k Angele Petrelliové

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Jeho jsem v lásce neměla, ale jak se snažil ochránit Matta, to se mi na něm líbilo. Dokázal, že na rodině mu stále záleží.

5.3.2021 | 19:16:01
tom99

Není to moc vzorový tatík…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:56:33

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama