Here and Now (Tady a teď)
92/100 - 15×

Here and Now(Tady a teď)

Profesor filozofie a jeho žena, bývalá terapeutka, mají jedno vlastní a tři adoptované děti ze všech koutů světa. Konkrétně z Libérie, Vietnamu a Kolumbie. Na první pohled vypadají jako dokonalá a pokroková rodina, ale skutečnost není zas tak růžová. Jedno z dětí navíc začne vidět jisté věci.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Komedie, Rodinný

Here and Now - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
letadloxpce

Dost mile mě tento seriál nakonec překvapil. Chvíli člověk neví, zda to vůbec doklepe do konce, ale s odstupem času musím říct, že spousta zajímavých myšlenek a upozornění na to, jakým směrem se ubírají poslední generace ve vyspělém světě, jaké řeší problémy, jak může fungovat jejich mysl. Člověk je rád, že ještě žije v Evropě. Nadpřirozené dění v celé sérii pro mě nehrálo až tak významnou roli. Škoda, že seriál neměl sledovanost a skončil.

19.11.2020 | 20:00:33
KevSpa

Alan Ball se vrátil k žánru, který je mu nejbližší. Rodinné drama, ve kterém zkoumá mezilidské vzahy a řeší všechna možná tabu a problémy současné společnosti. Je až neuvěřitelné, kolik toho zvládne divákům naservírovat na prostoru desetidílné série. Here and Now sice není tak úderné jako jeho Six Feet Under či scénář k American Beauty, přesto si vás i tento seriál dokáže podmanit. Není to samozřejmě pro každého, ale kdo má chuť při sledování i trochu přemýšlet, rozhodně nebude zklamaný.

webmaster, korektor
24.4.2018 | 21:11:41

Stav překladu

Epizoda S01E10: It's Here

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Filtr seriálů
Reklama