Hooten And the Lady (Hooten a Lady: Lovci pokladů)
91/100 - 36×

Hooten And the Lady(Hooten a Lady: Lovci pokladů)

Charismatický americký dobrodruh Hooten a jeho fantastická a divoká společnice lady Alexandra putují světem od Amazonie až po Egypt, aby zachránili ztracené poklady světa.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Sky 1 | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama

S01E06: Moscow

S01E06: Moscow

Alex odjíždí do Moskvy, aby pomohl Hootenovi hledat ztracené vejce Fabergé a konfrontuje svého archivního nepřítele z univerzity, která nyní pracuje pro stínového sběratele černého trhu.

cz sk
21.10.2016
45 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jana17

Za díl s Fabergého vejcem prostě 100%, Zároveň oceňuji větší návaznost na předchozí díly. A ta část se sobím kostýmem, prostě paráda :D

11.8.2017 | 14:56:48
JirkaKo1961

Svižný a vtipný příběh poněkud potemněl, a po prvních jen volně navazujících dobrodružstvích se nám vynořila hlavní dějová linie o vraždách a pomstě. Tentokrát hodně vážný díl i tak podržel vysokou kvalitu. Herečku Jane Seymour jsem poprvé viděl ve filmu Sindibád a tygří oko, kde hrála krásnou princeznu, pak se dlouhodobě usadila v roli dr. Queenové ve stejnojmenném příšerném a pro mne zcela nesledovatelném seriálu, který zamořil svým balastem podobně jako stupidity typu Manuela, Divoký anděl, Dallas a Dynastie i české obrazovky. V Hootenovi a Lady však skvěle exceluje v roli chladné a bezohledné britské aristokratky, a moc se mi líbí. Lepší matku pro Alex vybrat nemohli.

17.7.2017 | 10:08:19

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama