I Am Groot (Já jsem Groot)
70/100 - 48×

I Am Groot(Já jsem Groot)

Před tímhle rozverným dítětem nikdo galaxii neochrání! Takže si podržte klobouky, protože malý Groot přebírá otěže ve vlastní kolekci krátkých filmů o jeho dospívání a mezihvězdných trablích s několika novými a neobvyklými postavami.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 5 minut
žánr
Animovaný, Komedie, Sci-fi
hrají
Vin Diesel (Groot)

I Am Groot

I Am Groot je seriál spadající do marvelovského univerza a soustředí se na postavu stromového mimozemšťana Groota. Ten nám v krátkých příbězích ukazuje, jak tráví svůj volný čas, když zrovna nemá plné ruce práce se svými kolegy Strážci galaxie.

Stejně jako za celým marvelovským univerzem, i za I Am Groot stojí studio Disney. První série se odvysílala na Disney+ 10. srpna 2022 a vyhotovila ji animátorka Kirsten Lepore. Ještě před samotnou premiérou bylo potvrzeno, že se Groot dočká dalších filmů, jež budou tvořit druhou sérii.


(Plakát k první sérii. Foto: Disney)

V seriálu hrají:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

Ako fajn serial len skoda ze su take krátke časti :)

23.2.2023 | 12:29:12
Poolverine

Zbytočnosť.

redaktor
27.11.2022 | 21:08:43
akashko12

Vizuál dobrý, pobavilo to. Ak ste od toho nečakali vôbec nič tak vás to sklamať nemôže. Ako všetci píšu, tú stopáž by mohli predížiť aspoň na 10 minút na epizódu. Za mňa 50% no musím to zaokrúhliť na 40%, pretože tie epizody boli fakt krátke na to aby si ich človek (v tomto prípade dieťa, keďže to je seriál venovaný tejto vekovej skupine) dostatočne užil.

redaktor
18.8.2022 | 10:53:51
WILLIAM_MOINSPIELD

Krátká miniserie to beru. Ale 5 minut dlouhé díly, kde má 30 sekund úvod, 2 minuty děj a 2 a půl minuty závěrečné t*tulky? Strávil jsem víc času pře-klikáváním mezi epizodami než samotným sledováním… Proč to nespojit a nerozdělit v rámci jedné epizody? I když za mě, tohle je blbost dávat na Disney+, to se hodí tak maximálně na YTB. Líbí se mi přemýšlení v Disney – ,,Lidé si stěžují, že mají naše seriály málo dílů a jsou krátké, ok takže místo 6 dílů bude 5 a místo 40 minut budou 2" – a celé Disney tleská, jak geniální nápad… :-D

(PS: proč nelze napsat slovo t*tulky?, tohle byste si měli spravit… :-D)

17.8.2022 | 9:26:15
ori

Nechápem tie negatívne recenzie, celú dobu sa vedelo že to bude krátka miniséria bez nejakého veľkého deja, ktorej jediným účelom je pobaviť, čo sa celkom podarilo, bolo to milé. Neberte to tak vážne :D Ale je pravda že som čakal trochu dlhšie epizódy.

webmaster
15.8.2022 | 15:51:23
tominotomino

Věděl jsem, že to budou krátké díly, ale mohlo to mít stopáž třeba jako Dug Days a Baymax, tedy alespoň takových 8 minut. Třeba tvůrci uvidí reakce diváků a v druhé sérii budou mít díly několik minut víc.

webmaster
13.8.2022 | 0:36:52
m0rdred

Hnůj, který potěší toho kdo si dá brko a koukne na to. Jinak? Kolik to stálo peněz, zdrojů a zbytečně…

12.8.2022 | 17:06:17
Phar.cz

Vtipné, roztomilé. Ale při celkové délce děje do 20 minut to není ani jednohubka. Chápal bych, kdyby měl příští týden premiéru Groot jako celovečerní film. Nebo Strážci Galaxie Vol. 3. Ale takhle je to prostě jen nesmyslná hříčka. Vlastně to nemá ani žádný děj.

10.8.2022 | 19:17:49
Kubey

Vizuálne to pôsobí dobre, len ta stopáž je fakt krátka. Iba 5 minút a to z nich ešte 2 minúty záverečné (nemôžem tu to slovo napísať… :D ) Dúfam, že druhá séria bude o niečo dlhšia.

10.8.2022 | 19:02:27

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E05: Groot and the Great Prophecy

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Nepřehlédněte

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

Jelikož se Grootův seriál zaměří na dětského Groota a v rámci nedávných filmů je tento stromový mimozemšťan již v dospělejší fázi vývoje, je důležité určit, v jaké době se seriál bude odehrávat. A na to jsme obdrželi odpověď.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama