Interview with the Vampire
76/100 - 15×

Interview with the Vampire(Anne Rice's Interview with the Vampire)

Seriál sleduje epický příběh lásky, krve a nástrah nesmrtelnosti Louise de Pointe du Laca, který je vyprávěn novináři Danielu Molloyovi. Louis, popuzen omezeními svého života coby černocha v New Orleans na začátku 20. století, neodolá nabídce od prostopášného Lestata de Lioncourta na dokonalý únik – že se k němu připojí coby jeho upíří společník. Založeno na ikonickém románu od Anne Rice.

USA | 2022 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | AMC | 60 minut
žánr
Drama, Hororový, Nadpřirozený
hrají
Jacob Anderson (Louis de Pointe du Lac), Sam Reid (Lestat de Lioncourt), Bailey Bass (Claudia), Eric Bogosian (Daniel Molloy),

S01E07: The Thing Lay Still

S01E07: The Thing Lay Still

Upíří rodina plánuje po velkolepém Mardi Gras bálu opustit město. Claudia a Louis operují bez Lestatova vědomí. V Dubaji Louis odhalí nový komponent k interview, který mění všechno.

sk
6.11.2022
433 000
50 minut

Základní info:

Režie: Alexis Ostrander
Scénář: Rolin Jones & Ben Philippe

Hrají: Jacob Anderson (Louis de Pointe du Lac), Sam Reid (Lestat de Lioncourt), Bailey Bass (Claudia), Eric Bogosian (Daniel Molloy), Assad Zaman (Rashid), Maura Grace Athari (Antoinette), Chris Stack (Thomas Anderson), Matthew Dennis Lewis (Matthew McPhail), Russell Dennis Lewis (Mark McPhail), Brad Heberlee (muž s rakovinou), Rudy Eisenzopf (Bardeen),…


Foto: AMC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Whitewolf114

Už se hrozně moc těším na pokračování. Sam Reid jako Lestat byla víc než úžasná volba a jeho „smrt“ ve filmu mě ani zdaleka nedostala tak jako tady…strašně jsem si ho v tomhle seriálu zamilovala. Seriál na mě osobně udělal velký dojem a tím pádem mám jasno – 100%, ani o % míň.

27.1.2023 | 20:29:07
pikaia

Jsem zvědavý na další sérii a jak bude interview pokračovat v příběhu. Překvapení od jedné postavy na konci.

14.12.2022 | 22:22:18
xube

Neviem ako toto celé ohodnotiť. On to je vlastne zbytočný počin. Film totiž myšlienku diela vystihol dostatočne dobre. Dokonca aj lepšie ako kniha. Proste žijeme v ére seriálov… vata, vata a kde tu pozlátko. Kedysi som pozeral a preferoval filmy lebo vedeli stručne podať myšlienku predlohy. Dnes musím čítať knihy, lebo seriály zhltnú viac času ako kniha a to bez pridanej hodnoty… Ale ak zoberiem tvorbu Anne Rice ku koncu jej života, tak je aj táto ohavnosť nadpriemerný počin a sladký nektár pre woke nadšencov. Autorka poslednými dielami značne poškodila vlastné dielo a tvorbu neskutočnými fantasmagóriami.

11.12.2022 | 20:53:37
Lex Luthor

Závěr první série celkem dobrý rozdíl oproti filmu kde ho hodili do močálu tady skončil mezi odpadky no nic uvidíme, jaká bude druhá série Interview with the Vampire

6.11.2022 | 19:25:04

Nepřehlédněte

Interview s upírem je jen počátkem Immortal Universe

Interview s upírem je jen počátkem Immortal Universe

Před týdnem se začal na AMC vysílat seriál Interview with the Vampire, který se inspiruje knižní předlohou od Anne Riceové. Tato autorka má však na svém kontě mnohem více knih a AMC má práva na televizní zpracování všech. A celý tento nadpřirozený svět bude znám pod názvem Immortal Universe.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama