Ironheart
0/100 - 0×

Ironheart

Riri Williams je geniální inženýrka, která jednoho dne vyrobí železný oblek inspirovaný tím Iron Manovým. Podobně jako on začne konat dobro a začne se prezentovat jako superhrdinka Ironheart.

USA | 2023 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
redaktoři
tom99

Ironheart sehraje důležitou roli i ve filmu Black Panther: Wakanda Forever

Ironheart sehraje důležitou roli i ve filmu Black Panther: Wakanda Forever

Postava Riri Williams se nám zatím v MCU ještě nepředstavila. Herečka Dominique Thorne se nám ovšem poprvé neukáže v jejím seriálu Ironheart, ale zamíří nejprve do filmu Black Panther: Wakanda Forever. Herečka již natáčí a nemělo by se jednat pouze o pár scén.

8 5
21.8.2021

Ještě než se vydáme ve šlépějích Tonyho Starka v mini-sériích Armor Wars a Ironheart, tak mladá Riri Williams se nám představí i ve snímku Black Panther: Wakanda Forever. Film se aktuálně natáčí, o jeho průběhu vás pravidelně informujeme. Nyní jsme se dozvěděli, že své scény aktuálně natáčí mladičká Dominique Thorne, která ztvární právě Williams.

Dominique Thorne si tak ještě před svou vlastní sérií střihne roli v Black Pantherovi. Podle posledních informací by ovšem nemělo jít o nějakou malou a čestnou roli, ale Williams má mít důležité místo v celém příběhu. Zdá se, že vše se zřejmě bude točit o jejím nadání a lásce k technologiím, které by mohly být pro svět Wakandy klíčové. Ale to pouze hádáme.

(Film se pomalu plní zajímavými jmény. Foto: Disney)

Samotné natáčení série Ironheart ještě úplně nebylo stanoveno, očekává se, že první klapka by měla padnout do konce roku. Snímek Black Panther: Wakanda Forever má naplánovanou premiéru na červenec 2022, takže se zdá, že Riri Williams se skutečně poprvé představí právě tam. Pochybujeme, že do července příštího roku by studio vydalo i seriál Ironheart, ale stát se může cokoliv.

Dobrá zpráva ale je, že tvůrci pokračují v propojování filmů a seriálů. A to nejen na seriálovém poli, ale také především na tom filmovém. Není vůbec špatné, když se nám postavy nejprve představí ve filmech a následně dostanou svůj vlastní seriál. Snad to pomůže i právě Black Pantherovi, který i tak bude z poloviny prázdný kvůli náhlé smrti Chadwicka Bosemana.

Je dobře, že se nám postava představí právě tady?

Zdroj: IGN.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama