Ironheart
0/100 - 0×

Ironheart

Riri Williams je geniální inženýrka, která jednoho dne vyrobí železný oblek inspirovaný tím Iron Manovým. Podobně jako on začne konat dobro a začne se prezentovat jako superhrdinka Ironheart.

USA | 2023 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
redaktoři
tom99

Na seriál Ironheart se nezapomnělo, projektu se dočkáme v roce 2025

Na seriál Ironheart se nezapomnělo, projektu se dočkáme v roce 2025

Bob Iger na několika předchozích setkáních s akcionáři prohlásil, že u Marvelu se v tichosti ruší určité projekty. Dotočený seriál Ironheart tak mohl spadnout právě do této kategorie. Tvůrci to ale se seriálem myslí smrtelně vážně a toho se tedy dočkáme někdy v průběhu roku 2025.

8 5
15.5.2024

Seriál Ironheart byl poprvé oznámen v roce 2020. Čtyři roky uběhly a seriál jsme stále neviděli. Přitom platí, že je již kompletně natočený, tudíž v tomto ohledu je již hotovo. I kdyby měla show náročnou post-produkci, nebyl by asi jediný důvod show neuvést už v tomto roce. Marvel si ale to nejlepší šetří na rok 2025. Společně s tímto seriálem bude mít premiéru i Daredevil: Born Again.

(Na seriál Ironheart se nezapomnělo, projektu se dočkáme v roce 2025. Foto: Disney+)

Výkonný ředitel společnosti Disney Bob Iger se před několika dny nechal slyšet, že cílí na dva MCU seriály ročně. Zatím tedy toto předsevzetí svědomitě plní, neboť Daredevil a Ironheart by měly být jediné dva seriály, které spatří světlo světa v příštím roce. Zatímco Daredevil ještě dotočený není a tam se bude pokračovat v dalších měsících, Ironheart má natáčení v Atlantě a Chicagu již dávno za sebou.

Pokud bude mít Daredevil premiéru v březnu 2025, je nepravděpodobné, že by ho Ironheart předběhla. Tam tedy spíše počítejme s létem či podzimem 2025, bohužel ale přesný měsíc na akci Disney Upfronts nepadl. Těšit se máme na šest epizod. V tuto chvíli se neví, zda se studio ujme stejné strategie jako třeba u Echo a vydá veškeré epizody naráz.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů