Bob Iger: Zpomalíme, maximálně tři filmy a dva seriály za rok

Bob Iger: Zpomalíme, maximálně tři filmy a dva seriály za rok

Bob Iger si svůj návrat do funkce představoval asi malinko jinak. Musí ale hasit jeden požár za druhým a aktuálně se dává dohromady vůbec ta nejlukrativnější série – Marvel Cinematic Universe. Bob Iger vysvětluje, proč se zredukuje obsah a na co se nyní plně soustředí.

13 1
12.5.2024

Máme za sebou první kvartál roku 2024, což většinou znamená, že se Bob Iger setká s akcionáři společnosti Disney. Vždy jim poví o budoucím vývoji, očekáváních a také obsahu, který společně se svými zaměstnanci chystá. Jelikož jsme na webu Avengers, budeme se plně věnovat MCU filmům a seriálům, které vás zajímají určitě nejvíce.

V uplynulých měsících Iger se zástupci jednotlivých divizí pracoval na zredukování obsahu. Svým pracovníkům klade důraz na kvalitu, nikoliv kvantitu. Tato slova použil již koncem roku 2023 a dá se říci, že od té doby se nic nezměnilo. Jednotlivým pracovníkům je to ale nutné připomínat, aby se opět neutrhli z řetězu jako v počátcích čtvrté fáze.

(Bob Iger: Zpomalíme, maximálně tři filmy a dva seriály za rok. Foto: Disney)

Kromě rušení určitých projektů se taktéž celá společnost připravuje na novou strategii. Iger odhalil, že na Disney+ se můžeme těšit maximálně na dva MCU seriály ročně. Čtyři seriály ročně, což taktéž v minulosti nastalo, je již naprosto nemyslitelné. Pokud se budeme bavit o filmech v kinech, ideál jsou taktéž dva filmy ročně, někdy to ale může skončit na třech. To by ale mělo být úplné maximum. Iger nechce diváky přehltit.

Výkonný ředitel společnosti taktéž prohlásil, že nás čekají slušné MCU filmy v roce 2025. A vše povede k novým Avengers, na které se teď studio plně soustředí. Zajímavé je, že Iger věří už filmům z roku 2025. Čeká tam totiž na nás tikající bomba v podobě Captain America: Brave New World, posléze týmovka Thunderbolts, o které zatím nikdo neví co si myslet. Snad vše zachrání Fantastic Four, která by se měla začít natáčet již během léta.

Zdroj: HollywoodRepor­ter.com

Diskuze /3

Wolfheart

Bohužel ni z těch filmů je nespasí.

#2 Nikolperse
12.5.2024 | 19:28:07
Nikolperse

#1 Wolfheart: Ak sa kvalita filmov začne opäť zvyšovať miesto stagnácia alebo úpadku (ako to bolo u Ant-Man alebo u Thora), tak sa MCU vráti tam kde bolo predtým.

Filmy štvrtej a piatej fáze nie sú dejovo o nič horšie ako boli filmy v prvej fázy, len diváci čakali niečo viac po vydarenej tretej fáze.

18.5.2024 | 10:01:17
tekthorin

Tak disney ma zrejme viac penazi na prepadaky, ako som si myslel. Nevadi, rad si pockam :P

21.5.2024 | 6:11:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama