Ironheart
0/100 - 0×

Ironheart

Riri Williams je geniální inženýrka, která jednoho dne vyrobí železný oblek inspirovaný tím Iron Manovým. Podobně jako on začne konat dobro a začne se prezentovat jako superhrdinka Ironheart.

USA | 2023 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
redaktoři
tom99

Režisér Black Panthera Ryan Coogler se podílí i na Ironheart

Režisér Black Panthera Ryan Coogler se podílí i na Ironheart

O projektu Ironheart toho moc nevíme. Ani v tuto chvíli netušíme, kolik známých postav by se mohlo v seriálu objevit. Nicméně na projektu se mimo jiných podílí i Ryan Coogler, režisér prvního a druhého Black Panthera. Coogler s herečkou Dominique Thorne spolupracoval už u Wakanda Forever.

5 0
30.3.2022

Ryan Coogler aktuálně pracuje na filmu Black Panther: Wakanda Forever, ale jeho další kroky i nadále zůstanou u Marvelu. Coogler si s Kevinem Feigem plácl již před pár měsíci, když Cooglerova produkční společnost Proximity Media bude vyrábět určité seriály pro streamovací stanici Disney+. Zdá se, že Coogler se taktéž podílí i na seriálu Ironheart.

(Na projekt dohlédne sám režisér, který se zajistí o debut Riri Williams v MCU. Foto: Disney+)

Na jednu stranu se není ani čemu divit. Hlavní hrdinka Riri Williams se ještě před svým vlastním seriálem objeví i u druhého Black Panthera. To ostatně odhalily uniklé fotografie, na kterých byla spatřena představitelka hlavní role – Dominique Thorne. Riri se nám má vůbec poprvé představit právě v Black Pantherovi. Ryan Coogler si postavu oblíbil, a tak se v určité míře podílí i na seriálu Ironheart. Pouze připomínáme, že hlavním scenáristou celého seriálu bude Chinaka Hodge.

S celou zprávou přišel herec Anthony Ramos, který si možná ani neuvědomil, že prozradil něco, co my ostatní nevíme. Na druhou stranu se jedná jen o pozitivní informaci. Coogler předvedl své kvality u prvního Black Panthera a je jen dobře, že někdo podobný dohlédne i na Ironheart. Ironheart bude sledovat kroky další mladé hrdinky hned po Ms. Marvel.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama