Jekyll
88/100 - 12×

Jekyll

Dr. Thomas Jackman je přímým potomkem Dr. Jekylla. Je odhodlán svoji temnou stránku v rámci možností udržet na uzdě pomocí moderních technologií a hlavně před ďábelským panem Hydem ochránit svoji utajovanou manželku a dvě děti. Kromě těla mají tito pánové společný ještě jeden problém – všemocnou tajemnou organizaci, která sledovala každý jejich krok a přechází k činům.

VB | 2007 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
hrají
Denis Lawson (Peter Syme),


Tom Jackman/Hyde

Tom Jackman/Hyde

Ve dne obyčejný muž, v noci ďábel.

Sezóny 1
2007 - 2007

Tom Jackman je sirotek. Jako nemluvně ho našli opuštěného na nádraží s dopisem a fotografií. Jinak měl v celku obyčejný život. Měl skvělou práci a dobré přátele. Idyla se ale změní v okamžiku, kdy ho jeho přátelé seznámí s Claire. Oba v sobě najdou zalíbení a nakonec se vezmou.

(Foto: BBC)


Ihned po jejich seznámení na sobě Tom začne pozorovat drobné změny od tmavších vlasů a očí až po zlepšení zraku. Vše nakonec vyústí v proměnu v jiného muže – v Hyda. Jeho druhé já je nevypočitatelné a nebezpečné. Tom tak ze strachu o svou rodinu, opouští ženu Claire a jejich dva syny Eddieho a Harryho.

Tom zjistí, že mu žilách koluje „infikovaná“ krev a že je přímým potomkem doktora Henryho Jekylla. Známý příběh Roberta Louise Stevensona je tedy jakýmsi záznamem skutečného případu.

(Foto: BBC)

Hyda chce získat Tomův ho bývalý zaměstnavatel pro věděcké účely. Vyhrožuje dokonce i zabitím Claire a chlapců. Tom se spojí s Hydem a společně je zachrání.

Hraje: James Nesbitt

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama