Kingdom
94/100 - 73×

Kingdom

Jsou tvrdí a nezlomní. Jsou to muži, kteří zasvětili svůj život boji. Bojují v ringu, ze kterého vzejde jen jeden vítěz. Vítejte ve světě bojovníků MMA, tedy smíšených bojových umění, který nikomu nic neodpouští.

USA | 2014 | Poslední sezóna
vysílání
3 sezóny | AUDIENCE Network | 42 minut


5 důvodů, proč dát Kingdom šanci

5 důvodů, proč dát Kingdom šanci

Nezaznamenali jste, že pro vás Edna překládá seriál Kingdom – novinku stanice Audience, která se zaměřuje na krvavé MMA zápasy, krásné, obnažené ženy, nebo třeba i na problémy, které může kdokoliv z nás dennodenně řešit? Nebo se vám do něj zatím nechce pouštět?

Ano? Tak tady máte 5 důvodů, proč byste Kingdom měli dát šanci. Článek nebude obsahovat spoilery.


13 1
22.11.2014

1. Krev, pot, slzy a kozy

Seriál je v určitých věcech povolnější a vyfuckuje kdekoho. Častokrát už i dochází nápady, jak originálně fuck přenst do češtiny. A pokud je to na vás až moc sprosté Well… We don’t give a fuck.

Hlavně pány jistojistě potěší, že ukázka ženských těl se může rovnat takovým seriálům, jako je Banshee, které mimochodem v blízké době spustí třetí sérii, nebo Game of Thrones. Ano, prsíčka, zadečky, zádíčka, stehýnka,… Cokoliv, co vám způsobí… No, to je jedno. Určitě vás to napadne.


Aby se dámy necítily diskriminované, i pánské obsazení seriálu není rozhodně k zahození. Vymakaná těla, čili pořádné pekáče buchet na břichu, tvrďácká tetování, a prdelky samozřejmě taky.

No a hlavně zápasy, na které Kingdom vábí největší mírou. Tvůrci seriálu při natáčení seriálu spolupracovali se zkušenými lidmi zabývající se bojovým uměním, takže i pro zkušené znalce seriálů a věcí s nimi spojenými může být Kingdom příjemnou a dobře zpracovanou novinkou.

2. Trenér z filmu Warrior

Říká vám něco jméno Frank Grillo? Tento herec není až zas tak známý, jako je třeba Tom Hardy nebo Johnny Depp, avšak charisma mu rozhodně nechybí. Pokud jste viděli film Warrior, Frank Grillo si střihnul roli trenéra Brandona, kterého hrál Joel Edgerton. Grillo si tím pádem podruhé zahrál roli trenéra.

Že by mu to nějak vadilo? Rozhodně ne. Grillo sám o sobě říká, že je nadšenec do bojových sportů, jako je třeba box, takže role tohoto typu si rozhodně užívá.

3. Hudební superstar

Představte si, jak by se cítily Belieberky, kdyby zjistily, že si řekněme v nových Pirátech z Karibiku zahrál jejich mokrý sen, Justin Bieber. Adolescentní slečny by až zas tak nezajímal film jako takový. Podstatné by bylo, že si tam Justin svlékne na 3 vteřiny košili. A jen z toho důvodu by na daný film zašly do kina.

Tímto samozřejmě nechceme říct, že Nick Jonas, představitel mladšího z bratrů Kulinových, Natea, je na tom stejně, jako výše zmíněný zpěvák, ale rozhodně je jeho jméno dobrým lákadlem pro Kingdom.

A jen tak mimochodem, dámy, Nick se zde taky párkrát svléknul a jistě se ještě svlékne.

4. Rodinné drama

Avšak ne ve stylu Ordinace v růžové zahradě, tzv. růžovky. Kingdom vábí lidi hlavně na tvrdé MMA zápasy, avšak jedná se jen o špičku ledovce. V zásadě se jedná o takové typické rodinné drama s příjemným hereckým obsazením, dobře napsaným scénářem, o těžkém životě bývalé MMA legendy, jeho pomalu krachující tělocvičně, ne příliš dobře fungujícími vztahy se svými syny, manželkou feťačkou a šlapkou zároveň a tak dále.

5. Pokračování zajištěno

Nemáte rádi, když vám stanice zruší váš oblíbený seriál sotva, co ho začnete sledovat? Tak tohle se vám u seriálu Kingdom nestane. Brzy po premiéře seriálu se objevila skvělá zpráva, která oznamovala dalších 20 epizod, čili 2. a 3. sezónu. Na seriál, o kterém moc lidí nevědělo, je to úctyhodný výkon.

Ono to bude podepřeno i tím, že většina recenzí byla velice kladných, takže pokračování je vcelku pochopitelné. 4 hvězdičky tam, 85% támhle.

Diskuze /2

Matt Gamble

Chlapáku :-) Myslíš že dneska budou titulky?

#2 sneakyt
25.11.2014 | 10:11:34
sneakyt

#1 Matt Gamble: Čtvrtek nebo pátek. ;-)

25.11.2014 | 20:20:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!