Klondike
86/100 - 41×

Klondike

Mini-série na motivy knihy od Charlotte Gray nás zavede do malého odlehlého městečka v Klondike, kde právě probíhá zlatá horečka. Do města přijíždí Bill (Richard Madden), který by rád využil příležitostí, které tato drsná krajina nabízí.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Discovery Channel | 90 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Životopisný
hrají
Richard Madden (Bill Haskell), Abbie Cornish (Belinda Mulrooney), Tim Roth (Hrabě), Augustus Prew (Byron Epstein), Tim Blake Nelson (Joe Meeker), Conor Leslie (Sabine), Ian Hart (Soapy Smith)

Jak se dařilo Královi Severu v novém kabátě?

Jak se dařilo Královi Severu v novém kabátě?

Stanice Discovery Channel odvysílala svůj první hraný seriál, jak to dopadlo?

0 0
30.1.2014

Doby, kdy seriály točily jen velké veřejnoprávní stanice jsou dávno pryč. Čím dál tím více se do seriálové tvorby pouští osvědčené kabelovky, které mají dostatek diváků a chtějí jim nabídnout něco nového a oslovit nové diváky.

O zlatou horečku na stanici Discovery Channel je veliký zájem. Na stanici již čtvrtým rokem běží reality show Gold Rush: Alaska, kde je skupinka odvážlivců poslána na sever, kde si vyzkouší, jaké je to být zlatokopem a při troše štěstí se jim nadobro změní život. Proto není divu, že se stanice rozhodla natočit mini-sérii Klondike.

A jek ten si vedl u diváků? Náramně!
První večer si seriál pustilo 3,434 milionu diváků, což stanici přineslo rating 1,1 %. Druhý večer zaznamenal mírný pokles, to seriál sledovalo 3,128 milionu diváků s ratingem 1,0 % a poslední díl si v premiéře nenechalo utéct 2,855 s ratingem 0,8 %.

I přes mírný propad seriál vždy patřil mezi nejsledovanější pořady na kabelových stanicích, což stanici Discovery Channel říká, že odvedla skvělou práci a rozhodně už by se měla rozmýšlet, co divákům nabídne dál. Co na Klondike říkáte vy?

Zdroj: Discovery Channel

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů