Klondike
86/100 - 41×

Klondike

Mini-série na motivy knihy od Charlotte Gray nás zavede do malého odlehlého městečka v Klondike, kde právě probíhá zlatá horečka. Do města přijíždí Bill (Richard Madden), který by rád využil příležitostí, které tato drsná krajina nabízí.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Discovery Channel | 90 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Životopisný
hrají
Richard Madden (Bill Haskell), Abbie Cornish (Belinda Mulrooney), Tim Roth (Hrabě), Augustus Prew (Byron Epstein), Tim Blake Nelson (Joe Meeker), Conor Leslie (Sabine), Ian Hart (Soapy Smith)

Belinda Mulrooney

Belinda Mulrooney

Kráska, která vládne Dawson City.

Sezóny 1
2014 - 2014

Belinda moc dobře ví, že jediné místo na světě v roce 1897, kde může být žena nezávislá je Dawson City, místo tak vzdálené a izolované, že pohlaví je jen vzpomínkou pro lidi hledající přístřeší a jídlo, aby se udrželi naživu.

Belinda se do Dawson City přistěhovala brzy a začala obchodovat se zbožím, přivedla s sebou i horníky. S penězi co vydělala, začala zkupovat místní podniky. V dobách zlaté horečky vedla v Dawson City hezký hotel, restauraci a pilu. Když začala budovat svůj sen The Fairview Hotel, který se měl stát největším a nejlepším hotelem na Klondike, přijíždí do města dva muži Bill Haskell a hrabě, kteří naruší její plány.

Foto: Discovery Channel

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama