Klondike
86/100 - 41×

Klondike

Mini-série na motivy knihy od Charlotte Gray nás zavede do malého odlehlého městečka v Klondike, kde právě probíhá zlatá horečka. Do města přijíždí Bill (Richard Madden), který by rád využil příležitostí, které tato drsná krajina nabízí.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Discovery Channel | 90 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Životopisný
hrají
Richard Madden (Bill Haskell), Abbie Cornish (Belinda Mulrooney), Tim Roth (Hrabě), Augustus Prew (Byron Epstein), Tim Blake Nelson (Joe Meeker), Conor Leslie (Sabine), Ian Hart (Soapy Smith)

Bill Haskell

Bill Haskell

Bill přijíždí zkusit své štěstí a stát se boháčem, brzy však zjistí, že to nebude tak snadné.

Sezóny 1
2014 - 2014

Bill se děsí, že celý život stráví prací v kanceláře a tak se rozhodne vydat se na Klondike, kde si chce vybojovat své místo. Společně se svým nejlepším kamarádem Byronem Epsteinem opouštějí New York a vydávají se na dlouhou cestu ke zlatým polím na Klondike do Dawson City.

Pohledný, inteligentní a ambiciózní Bill upoutá pozornost Belindy Mulrooney, jedné z nejvýznamnějších postav v Dawson City, díky čemuž se dostává k těžbě zlata. Krátce poté utratí vše co má za to, aby našel zlatou žílu. Brzy si však uvědomí, že se to podaří jen několika šťastlivcům a s příchodem zimy se i těchto několik šťastlivců stává kořistí smůly.

Foto: Discovery Channel

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama