L.A.'s Finest (Policajtky z L.A.)
60/100 - 4×

L.A.'s Finest(Policajtky z L.A.)

Spin-off populární filmové série Mizerové se zaměří na agentku Sydney Burnett, která se v minulosti snažila na Miami zastavit drogový kartel. Ta se nyní přestěhovala do Los Angeles, kde se stala detektivkou, a rozhodla se svou komplikovanou minulost hodit za hlavu. Její novou společnicí se stane Nancy McKenna, která má podobně komplexní minulost jako ona.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Spectrum | 43 minut
žánr
Akční, Komedie, Krimi


Snímek Bad Boys for Life je oficiálně dokončen

Snímek Bad Boys for Life je oficiálně dokončen

Po několika měsících natáčení je dlouho odkládaný projekt Bad Boys for Life od režijní dvojice Adil El Arbi a Bilall Fallah konečně dokončen. Informaci potvrdil na svém Twitteru i představitel jedné z hlavních rolí Martin Lawrence.

4 1
20.4.2019

Ve třetím díle populární série, která proklestila cestu kariérám obou hlavních herců, se znovu setkáme s detektivy Burnettem (Martin Lawrence) a Lowerym (Will Smith). Zatímco Burnett si poctivě buduje kariéru a dotáhl to až na význačného policejního inspektora, Lowery prožívá krizi středního věku a utápí svůj žal v nezřízeném pití. Když však do města dorazí albánský žoldák se zajímavou nabídkou, spojí Mizerové opět své síly a vydají se na další společnou misi.

Nový díl natočili režiséři Adil El Arbi a Bilall Fallah, kteří rovněž dostali důvěru v případě čtvrté epizody komedie Beverly Hills Cop, a Smithe s Lawrencem v něm doplní Vanessa Hudgens (Spring Breakers), Alexander Ludwig (Vikings) a do role kapitána Howarda se vrátí Joe Pantoliano. Snímek v kinech debutuje už 17. ledna 2020.

Těšíte se na třetí díl Mizerů?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama