Comic-Con Junior láká na zvučná jména

Comic-Con Junior láká na zvučná jména

Po úspěchu třech ročníků Comic-Con Prague, se organizátoři rozhodli uspořádat jeho odnož Comic-Con Junior. Ten se uskuteční 22.-23. října v Brně a na své si přijdou i dospělí fanoušci.

8 0
28.9.2022

Program Comic-Con Junior by se měl více zaměřit na mladší fanoušky. Ať už to budou různé workshopy (kreslení, puzzle, Lego), sekce věnovaná pouze Pokémonům (burza karet, turnaje), videoherna a deskoherna nebo kinder cosplay a mnoho dalšího. Vše, o čem můžou dnešní děti snít. Myslelo se ale i na dospělé fanoušky, kteří budou své ratolesti na akci doprovázet nebo přijdou čistě sólo kvůli hostům. Protože v Brně se objeví hned několik herců, které za tu cestu stojí.

Jako první byl oznámen herec Michael Shanks, kterého všichni určitě známe jako doktora Daniela Jacksona z Hvězdné brány. Michael si střihnul role i v Supernatural, Smallville nebo 24 hodin.

Také Lexa Doig je mnohým fanouškům známá z Hvězdné brány nebo ze seriálu Andromeda a Arrow.

Dalším zvučným jménem je určitě Mark Williams, který se nám do srdcí zapsal jako Arthur Weasley v Harry Potterovi.

Milovníci fantasy jistě uvítají herce Noaha Hathawaye, jehož nejslavnější rolí je Atrej v Nekonečném příběhu. Myslím, že scéna s jeho koněm Artaxem v Močálech smutku ne jednomu z nás zničila dětství. Dále ho bylo možné vidět v seriálu Battlestar Galactica.

Česká herecká scéna bude zastoupena Miroslavem Táborským. Ten se kromě herectví věnuje i dabingu. Propůjčil svůj hlas např. Voldemortovi z Harryho Pottera.

Vstupenky na akci jsou stále v prodeji. Dají se koupit pouze odděleně na každý den a jedna stojí 790 Kč nebo jako rodinná vstupenka (2 dospělí + 2 děti) za 1690 Kč na daný den.Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů