Koho uvidíme ve filmu Bullet Train?

Koho uvidíme ve filmu Bullet Train?

Dvojnásobný držitel Oscara, herec a producent Brad Pitt začne v brzké době ve spolupráci s režisérem Davidem Leitchem natáčet akční snímek Bullet Train. Režisér nyní potvrdil, koho se ve filmu dočkáme.

9 1
29.10.2020

Režisér David Leitch natočil v roce 2014 ještě ve spolupráci s Chadem Stahelskim akční hit John Wick, posléze se ale s kolegou nedohodl na pokračování a na dalších dvou dílech se už režijně nepodílel. Místo toho se nejprve chopil ženské verze Wicka Atomic BlondeCharlize Theron v hlavní roli, pro 20th Century Fox natočil komiksovku Deadpool 2 i její PG-13 verzi Once Upon a Deadpool, jeho zatím posledním snímkem je pak spin-off Fast Sagy Hobbs & Shaw. Je tedy jasné, že Leitch si libuje ve filmování akčních nářezů, proto není žádným překvapením, že i jeho další film Bullet Train, který natočí pro Sony Pictures, spadá do žánrů akčňáků.

Loni Leitch uvedl do kin snímek Hobbs & Shaw. Foto: Universal Pictures


Bullet Train vychází z japonského románu Maria Beetle od autora Kotaro Isaky. Snímek by se měl od knihy trochu lišit, hlavní premisa ale zůstává stejná. V jednom tokijském vlaku uvidíme skupinu zabijáků, kteří mají každý trochu jiný motiv, ale později zjistí, že se jejich kontrakty v něčem shodují. Scénář k filmu nachystal začínající scenárista Zak Olkewicz, jenž se podílel na druhém dílu Fear Street a vedle Bullet Train připravuje i horor The Last Voyage of Demeter, který sleduje plavbu lodi s Drákulovou rakví.

Do hlavní role snímku Bullet Train byl již v červenci obsazen Brad Pitt, který s Leitchem letmo spolupracoval na filmu Deadpool 2, kde si zahrál postavu Vanishera. Pitt letos získal hereckého Oscara za roli Cliffa Bootha v Tarantinově snímku Once Upon a Time in Hollywood, v dřívějších dobách slavil úspěchy díky projektům jako 12 Monkeys, Snatch, Troy, Inglourious Basterds či World War Z. Vedle Pitta bude druhou hlavní hvězdou herec Aaron Taylor-Johnson, představitel Quicksilvera ze snímku Avengers: Age of Ultron, jenž se objevil i ve filmech Kick-Ass, Godzilla či Nocturnal Animals a za poslední jmenovaný projekt byl oceněn Zlatým glóbem.

Pitt se krátce objevil v Leitchově komiksovce Deadpool 2. Foto: 20th Century Fox

K projektu se nově přidal i Brian Tyree Henry, který se proslavil díky účinkování v seriálu Atlanta a následně jako velká voda vletěl i do vod velkých filmů. Nadaboval Jeffersona Davise v oscarovém animáku Spider-Man: Into the Spider-Verse, čelil zabijácké panence v hororu Child's Play a naposledy ukázal pravdu Arthurovi Fleckovi ve filmu Joker. Dále v Bullet Train uvidíme i japonskoame­rického herce Andrewa Kojiho (Warrior), Miraje Grbiče (S.W.A.T.) a hvězdu netflixovských romantik The Kissing Booth Joey King. V kinech pak film uvidíme pravděpodobně v červnu 2022.

Henry ztvárnil detektiva v hororu Child's Play. Foto: Orion Pictures

Líbí se vám obsazení Leitchova nového filmu?Diskuze /5

garvon

Tak na to so docela tesim. John Wick a Atomic Blonde jsou jedny z mojich nejoblibenejsich akcnich filmu vubec.

30.10.2020 | 16:24:32
blška

A nemá Brad iba jedného oskara?

#3 DarthRevan
30.10.2020 | 16:38:13
DarthRevan

#2 blška: Jeden za Once Upon a Time jako herec, jeden za Twelve Years a Slave jako producent…

#4 blška
webmaster
30.10.2020 | 17:58:27
1.11.2020 | 13:52:26
DarthRevan

#4 blška: Jasně ;)

webmaster
1.11.2020 | 18:19:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů