Nový transformeří film zná své hlavní hvězdy

Nový transformeří film zná své hlavní hvězdy

Studio Paramount Pictures v lednu ohlásilo tvorbu dvou nových transformeřích snímků a zdá se, že oba dva budou ignorovat předcházející projekty Michaela Baye. Jeden z nich má na svědomí scenárista Joby Harold, který se už může pyšnit hlavní hereckou dvojicí.

3 2
3.5.2021

Filmová série o Transformerech odstartovala po letech příprav v roce 2007 snímkem s jednoduchým názvem Transformers, který natočil Michael Bay. Akční podívaná s perfektními efekty nastartovala finančně velice úspěšnou řadu filmů o věčném souboji Decepticonů s Autoboty, jež se nakonec zastavila na čísle pět. V prvních třech dílech se v hlavní roli objevil Shia LaBeouf, kterého následně vystřídal Mark Wahlberg. Po boku obou herců se ukázali například Megan Fox, Rosie Huntington-Whiteley, Josh Duhamel, Tyrese Gibson nebo Anthony Hopkins, v rolích bojových robotů jsme pak slyšeli Petera Cullena, Leonarda Nimoye či Huga Weavinga.

Wahlberg byl hlavním hrdinou ve čtvrtém a pátém dílu. Foto: Paramount Pictures


Pátý díl v Bayově režii, Transformers: The Last Knight, si vysloužil velice špatné hodnocení a neuspěl ani po finanční stránce, kvůli čemuž byl režisér odejit. Nového projektu, spin-offu Bumblebee, se ujal na Oscara nominovaný tvůrce Travis Knight a jeho snímek je mnohými fanoušky považován za nejlepší z celé hrané transformeří série. Film, ve kterém si hlavní role střihli John Cena a Hailee Steinfeld, začal novou éru autobotích sólovek a další snímek, jenž se zaměří nejspíše na samotného Optima Primea, napíše scenárista James Vanderbilt, autor Independence Day: Resurgence nebo nového dílu Scream.

Bumblebee před třemi lety začal novou éru transformeřích filmů. Foto: Paramount Pictures

Vedle Vanderbiltova filmu nás ale čeká ještě další transformeří projekt, jenž by měl nabídnout ryzí týmovku po vzoru Bayových projektů, ovšem bez nějaké návaznosti na původní pětici. Neoficiálně pojmenovaný film Transformers 6 nachystal scenárista Joby Harold, který se Zackem Snyderem napsal Army of the Dead a aktuálně pracuje i na seriálu Obi-Wan Kenobi, režii pak dostal na starost Steven Caple Jr., autor úspěšného boxerského dramatu Creed II.

Capleův film nyní hlásí obsazení dvou hlavních rolí. Už dříve se psalo o možném angažmá herce Anthonyho Ramose, jenž se objevil v muzikálech A Star Is Born a Hamilton a také v monster snímku Godzilla: King of the Monsters. Studio jeho obsazení aktuálně potvrdilo a Ramose v novém filmu doplní herečka Dominique Fishback. Tu jsme loni viděli v netflixovském superhrdinském projektu Project Power, letos pak zazářila ve snímku Judas and the Black Messiah a za své ztvárnění postavy Deborah Johnson byla dokonce oceněna nominací na Cenu BAFTA.

Ramos ztvárnil jednu z hlavních rolí v úspěšném muzikálu Hamilton. Foto: Disney+

Nový transformeří snímek s Ramosem a Fishback z dílny režiséra Stevena Caplea Jr. dorazí do kin 24. června 2022.

Co říkáte na obsazení nových Transformers?Diskuze /1

Phar.cz

Samé hezké tváře. No naštěstí sledování nebude povinné.

4.5.2021 | 20:14:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů