Začalo natáčení třetích Knives Out

Začalo natáčení třetích Knives Out

Režisér Rian Johnson na svých sociálních sítích potvrdil, že se konečně rozběhly kamery a začaly práce na očekávaném snímku Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery. Při té příležitosti představil oficiálně i hereckou sestavu, kterou si ukážeme na dalších řádcích.

10 0
11.6.2024

Třetí díl detektivní série s prvky černého humoru vrátí do akce Benoita Blanca v podání Daniela Craiga. Bývalý Bond se po dvou zapeklitých případech vydává vyšetřovat ten vůbec nejzapeklitější a jak vidno, udělá to tentokrát s novou image. Tu ve svém postu na sociální síti X představil přímo Rian Johnson.

Už dříve jsme informovali o tom, že si hlavní role zahrají Cailee Spaeny (Alien: Romulus) a Josh O'Connor (Challengers), které doplní vskutku elitní herecká sestava, ostatně jako v předchozích dílech. O svou devátou oscarovou nominaci se popere Glenn Close, která se naposledy objevila v appláckém seriálu The New Look.

Další podezřelou ztvární Mila Kunis. Ta kromě dabování Meg Griffin v poslední době moc nehraje a ve filmu se naposledy objevila roku 2022. Vedle Family Guy se v seriálu objevila znovu i coby Jackie Burkhardt v pokračování That '70s Show nazvaném That '90s Show. Velkou ženskou roli si vedle Mily zahraje i Kerry Washington, která už několik sezon mluví novou učitelku Barta Simpsona v kultovních The Simpsons a objevila se například ve filmech Django Unchained nebo The School for Good and Evil.

Mila s Netflixem spolupracovala už na seriálu That '90s Show. Foto: Netflix

Ve filmu si velké role zahrají i tři herci, kteří v posledních letech s úspěchem účinkovali v komiksové sérii MCU. K obsazení se přidal znovuzrozený Jeremy Renner, jenž po nehodě se sněžným pluhem znovu naskočil do práce ve třetí řadě Mayor of Kingstown. Představitel ostrostřelce Hawkeye se v třetích Knives Out znovu sejde s Joshem Brolinem. Herec, který v MCU ztvárnil padoucha Thanose, se v posledních letech blýskl i v obou dílech Dune nebo v druhém Deadpoolovi. Třetím hercem z MCU pak v třetích Knives Out bude Thomas Haden Church, bývalý představitel antihrdiny Sandmana.

Renner se po zranění vrací i na plátna. Foto: Paramount+

Ve Wake Up Dead Man si zahrají také Andrew Scott (All of Us Strangers) a Daryl McCormack (The Woman in the Wall). Premiéra posledního dílu ságy proběhne na Netflixu v průběhu příštího roku.

Podíváte se na třetí díl Knives Out? A jak se vám líbí vizáž Daniela Craiga?Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů