Sandman

Sandman

Pouliční zlodějíček, který chce získat peníze pro svou nemocnou dceru. Je pronásledován policií a stane se mu velká nehoda.

Sezóny 1
2021 - 2021

Flint Marko je pouliční zloděj, který vždy chtěl to nejlepší pro svou dceru. Jenže neměl peníze, a tak se bohužel snížil k tomu nejhoršímu, co může jakýkoliv člověk udělat – začal krást. Při jedné loupeži narazí na Bena Parkera, který mu to rozmlouvá. Markův parťák ovšem Bena Parkera střelí, který následně umírá v náručí Petera Parkera.

Parker následně jako Spider-Man pátrá po vrahovi svého strýce, což ho nakonec přivede k Flintu Markovi. Ten mezitím měl velkou nehodu, při které vznikl Sandman. Se Spider-Manem několikrát soupeřil. Obě postavy se ale nakonec usmíří, kdy dojde na to, že Parker se dozví, že Ben nezemřel Flintovo rukou. Nicméně Peter dokáže Flintovi odpustit a nechává ho jít, aby mohl odejít za svou dcerkou.

I Sandman je jeden z dalších, který se dostane do našeho světa. Ten zpočátku ovšem není soupeřem Petera Parkera, protože oba se usmířili. Navzájem si tak pomáhají. Sandman má zcela jinou motivaci než ostatní záporáci – naopak on se chce vrátit do svého času a do svého vesmíru, aby mohl být se svou rodinou. Electro a jiní jsou ale opačného názoru. Vše končí tak, že se Flint dostane do svého vesmíru a navíc se ještě vyléčí, tudíž jeho úloha jako Sandmana končí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Jeden z nejslabších záporáků z původní Raimiho trilogie, nicméně usmíření na konci trojky beru jako uspokojivé zakončení jeho příběhu…

webmaster, grafik
19.12.2021 | 12:36:34

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama