Family Guy (Griffinovi)
89/100 - 95×

Family Guy(Griffinovi)

Tento americký animovaný televizní seriál Setha McFarlanea je o jedné (ne)normální rodině žijící ve smyšleném městě Quahog na Rhode Islandu. Taťkou je Peter Griffin a jeho rodinku tvoří manželka Lois, tři děti a chytrý cynický pes s alkoholickými sklony.

USA | 1999 | Pauza
vysílání
23 sezón | FOX | 23 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Peter Griffin), Alex Borstein (Lois Griffin), Mila Kunis (Meg Griffin), Seth Green (Chris Griffin), Seth MacFarlane (Stewie Griffin), Seth MacFarlane (Brian Griffin), Seth MacFarlane (Glenn Quagmire), Patrick Warburton (Joe Swanson), Mike Henry (Cleveland Brown), Seth MacFarlane (Tom Tucker), Jennifer Tilly (Bonnie Swanson), Adam West (Adam West), Seth MacFarlane (Elmer Hartman), John G. Brennan (Mort Goldman), David Boat (Rupert)

Meg Griffin

Meg Griffin

Nenáviděná dcera, která se chová jako outsider, ale přitom by byla ráda, kdyby byla populární.

Sezóny 22
1999 - 2024

Meg Griffin, celým jménem Megan Griffin, je nejstarší dcerou Petera a Lois a sestrou Chrise a Stewieho. Aktuálně chodí na střední školu a už má dokonce i řidičský průkaz. Jinak ničím výjimečným nevyniká. Jedná se o průměrnou dívku, která je pro všechny nezajímavá.

Na rozdíl od svých bratrů je Meg nenáviděným dítětem. Je urážena jak svými rodiči, tak i bratry a psem Brianem. Podle nich je Meg hloupá, tlustá a nesympatická. Posmívají se především jejímu čepci, který nestále nosí na své hlavě. Někdy se jí posmívají natolik, že to už není pěkné.

Meg vždycky prahne po pohledných chlapcích, kteří se jí však posmívají. Se svými kamarádkami, které jí jsou velmi podobné, tráví spoustu času. Nejvíce si pravděpodobně rozumí se svým bratrem Chrisem, se kterým někdy má až příliš intimní vztah. Naopak Stewie ji nesnáší.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama