Family Guy (Griffinovi) Meg Griffin

Meg Griffin

Meg Griffin

Nenáviděná dcera, která se chová jako outsider, ale přitom by byla ráda, kdyby byla populární.

Sezóny 18
1999 - 2019

Meg Griffin, celým jménem Megan Griffin, je nejstarší dcerou Petera a Lois a sestrou Chrise a Stewieho. Aktuálně chodí na střední školu a už má dokonce i řidičský průkaz. Jinak ničím výjimečným nevyniká. Jedná se o průměrnou dívku, která je pro všechny nezajímavá.

Na rozdíl od svých bratrů je Meg nenáviděným dítětem. Je urážena jak svými rodiči, tak i bratry a psem Brianem. Podle nich je Meg hloupá, tlustá a nesympatická. Posmívají se především jejímu čepci, který nestále nosí na své hlavě. Někdy se jí posmívají natolik, že to už není pěkné.


Meg vždycky prahne po pohledných chlapcích, kteří se jí však posmívají. Se svými kamarádkami, které jí jsou velmi podobné, tráví spoustu času. Nejvíce si pravděpodobně rozumí se svým bratrem Chrisem, se kterým někdy má až příliš intimní vztah. Naopak Stewie ji nesnáší.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S18E02: Bri-Da

Titulky k seriálu Family Guy nevytváříme my, pouze odkazujeme na překlad někoho jiného z Titulky.com.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Pokračování

Rodina Griffinových se dočká 18. řady

Rodina Griffinových se dočká 18. řady

Po obnovení seriálu The Simpsons bylo jen otázkou času, kdy stanice FOX obnoví i seriál Family Guy. Tak se nakonec stalo právě dnes, a proto si rodiny Griffinových budeme užívat i v sezóně 2019/2020. Jste rádi?

Nejlepší epizody 18. série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás