Family Guy (Griffinovi)
89/100 - 95×

Family Guy(Griffinovi)

Tento americký animovaný televizní seriál Setha McFarlanea je o jedné (ne)normální rodině žijící ve smyšleném městě Quahog na Rhode Islandu. Taťkou je Peter Griffin a jeho rodinku tvoří manželka Lois, tři děti a chytrý cynický pes s alkoholickými sklony.

USA | 1999 | Pauza
vysílání
23 sezón | FOX | 23 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Peter Griffin), Alex Borstein (Lois Griffin), Mila Kunis (Meg Griffin), Seth Green (Chris Griffin), Seth MacFarlane (Stewie Griffin), Seth MacFarlane (Brian Griffin), Seth MacFarlane (Glenn Quagmire), Patrick Warburton (Joe Swanson), Mike Henry (Cleveland Brown), Seth MacFarlane (Tom Tucker), Jennifer Tilly (Bonnie Swanson), Adam West (Adam West), Seth MacFarlane (Elmer Hartman), John G. Brennan (Mort Goldman), David Boat (Rupert)

Lois Griffin

Lois Griffin

Peterova rozumná žena z bohaté rodiny, která každý den musí trpět jeho neustálé vylomeniny.

Sezóny 22
1999 - 2024

Lois Griffin, rozená Lois Patrice Pewterschmidt, je manželkou Petera Griffina a matkou Meg, Chrise a Stewieho. Aktuálně je nezaměstnaná, protože se stará o své roční miminko, které ne a ne vyrůst.

Na rozdíl od Petera je Lois rozumná. Snaží se svou rodinu udržet pohromadě a doma svým způsobem zavádí řád, který nikdo nerespektuje, protože ani Peter ji nerespektuje. Stewie ji považuje za ďáblovu dceru, a proto již delší dobu usiluje o její smrt. Naopak rodinný pes Brian je do ní zamilovaný, a proto ji chce jenom pro sebe.

Lois pochází z bohaté rodiny Pewterschmidtů. Její otec je velmi vlivným člověkem, který však někdy dělá něco, co není zrovna legální. Kromě své sestry má i bratra, o kterém spoustu let nevěděla. Z něj se však vyklubal zabiják obézních lidí.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama