Thanos

Thanos

Adoptivní otec Nebuly a vůdce mezigalaktického podsvětí.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

1×02 – What If… T'Challa Became A Star-Lord?

Bývalý vůdce mezigalaktického podsvětí byl Star-Lordem přesvědčen, aby zapomněl na svůj úkol vyhladit padesát procent všech živých tvorů. To později zanechalo mocenské vakuum, využité Sběratelem. Thanos a jeho tým Plenitelů se později vydali na misi ukrást Sběrateli Uhlíky vzniku, což se jim nakonec podařilo. Mezitím Thanos zachránil i svoji adoptivní dceru, Nebulu.

1×05 – What If… Zombies?!

Thanos je genocidní válečník z Titanu, jehož hlavním cílem bylo přinést do vesmíru stabilitu vymazáním poloviny veškerého života na každé úrovni. Thanos a jeho Černý řád se vydali na divokou křížovou výpravu, aby získali Kameny nekonečna. V roce 2018, když Thanos dorazil na Zemi, se však nakazil kvantovým virem a byl přeměněn na zombie.

1×08 – What If… Ultron Won?

Ve snaze dosáhnout rovnováhy ve vesmíru vymazáním poloviny veškerého života se Thanos snažil získat Kameny nekonečna a podařilo se mu získat Kámen síly, Kámen reality, Kámen vesmíru, Kámen času a Kámen duše. Thanos pak otevřel červí díru na Zemi, aby získal Kámen mysli, ale byl svědkem, jak byla Země zničena Ultronem. Ultron fascinován kameny nekonečna bez námahy zabil Thanose tím, že mu rozsekl tělo na polovinu pomocí Kamene mysli a získal pro sebe všechny kameny, které z něj udělaly vesmírnou bytost.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Ako klaďas bol super, inak to chudák schytal v každej časti :D

webmaster
11.1.2024 | 19:27:42

Nepřehlédněte

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Ve druhé řadě seriálu What If…? se setkáváme s novou superhrdinkou Marvelu, Kahhori. Jaký bude její příběh a čím se epizoda bude zabývat, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama