Scarlet Witch

Scarlet Witch

Člen Avengers a velmi mocná čarodějka schopná produkovat mýtickou formu magie zvanou chaotická magie.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

1×05 – What If… Zombies?!

V roce 2018 se Wanda Maximoff nakazila kvantovým virem a proměnila se v zombie. Vision, neschopen ji vyléčit, byl proti jejímu zabití a rozhodl se, že ji udrží v zadržovací cele v Camp Lehigh v New Jersey. Potom tam zavedl přeživší, aby mohla být nadále krmena. Skupina přeživších ve složení Bruce Bannera, Petera Parkera, Buckyho Barnese, Okoye a Kurta Goreshtera dorazila do tábora po odvození jisté zprávy. Barnes prozkoumal základnu, aby našel transport, a místo toho našel zombie Wandu a zmrzačeného T'Challu.

Wanda, která byla znepokojena přítomností přeživších a hladová po nějakém jídle, vyletěla ze své cely a zabil Kurta. Bucky, Peter a Okoye bojovali proti Wandě, zatímco Bruce přesvědčil Visiona, aby je pustil. Vision jim vytvořil otvor k útěku, a když utíkali, Wanda zajala a zabila Okoye. Vision pak potopil základnu, což způsobilo, že celá padla na Wandu. Když Wanda náhle vyskočila z trosek, viděla, že si Vision vyrval Kámen mysli a poklekla u jeho mrtvoly. Naštvaná za to, co Vision udělal, ignorovala skutečnost, že Peter, Scott a T'Challa utíkali na Quadjet. Poté ji konfrontoval Bruce, kterého odhodila stranou. Nicméně se ho pokusila kousnout, ale ten se včas proměnil v Hulka a zapojil ji do boje.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Wanda, spolu se všemi zombie, byla transportován přes portál Doctora Strange, aby rozptýlila Ultrona na neobydlené planetě v jiném vesmíru. Dokázala odolat Ultronově zničení hordy zombie a použila své síly, aby s ním bojovala. K jejímu překvapení však použil Kameny nekonečna, aby absorboval její energetický výbuch. Wanda si příliš pozdě uvědomila, že ji zabije bytost s tváří jejího milence. Nemohla dělat nic jiného, než vidět, jak Ultron použil sílu kamenů k vyhlazení planety a zabil ji.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Bola sakra desivá :D

webmaster
31.12.2021 | 22:51:47

Stav překladu

Epizoda S01E09: What If... The Watcher Broke His Oath?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91
Korekce: @Zira

Překlad sedí:

  • Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte What If…?

Nepřehlédněte

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Podle herce Toma Hiddlestona bude seriál What If…? důležitým prvkem pro přípravu čtvrté fáze ve filmovém vesmíru. Co k tomu představitel Lokiho řekl, se dozvíte v článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama