Marry Me (Vezmi si mě)
60/100 - 2×

Marry Me(Vezmi si mě)

Jsou spolu šest let. Dost na to, aby do toho konečně praštili. Stráví spolu krásné dva týdny na dovolené, což se jeví jako jedinečná příležitost, kdy požádat o ruku. Nic se ale nestane. Po příjezdu to Annie svému příteli Jakeovi také pořádně vyčte. Vynadá mu, že je neschopný a začne postupně nadávat na úplně všechno, na co si vzpomene. Jake mezitím stojí před ní s prstenem v ruce. Svatba se proto odkládá na neurčito. Dokáže ještě Jake strávit dalších pár týdnů, měsíců nebo let se svou milovanou lavinou temperamentu Annie?

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 23 minut
žánr
Komedie, Romantický

S01E14: Dead Me

S01E14: Dead Me

Když se Kay rozešle se svou silně navlečenou přítelkyní Briannou, jilted ex odstraní její frustrace z Jake tím, že odstraní jeho identitu.

cz sk
17.2.2015
23 minut

Jake, jak by mohl, nedokáže přesvědčit své pracovníky v oblasti lidských zdrojů v práci, že je to velká chyba. Gil využije příležitosti k výdělečné činnosti a skočí na pracovní místo v Jakeově společnosti a začne se krásně spojovat se všemi – hodně k Jakeově zděšení. Mezitím se Annie vypořádá s jejím neúprosným a nemožným potěšením šéfa Janet L'Amour, který se stává v životě Annie a Jakeho všudypřítomným doplňkem.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama