National Treasure: Edge of History (Lovci pokladů: Na hraně historie)
80/100 - 12×

National Treasure: Edge of History(Lovci pokladů: Na hraně historie)

Seriál zkoumá aktuální otázky identity, komunity, historického autorství a vlastenectví. Točí se okolo Jess Valenzuelaové, dvacetileté imigrantky, která se se svou různorodou skupinou přátel vydává na dobrodružství svého života s cílem odhalit tajemnou rodinnou historii a získat ztracený poklad.

USA | 2022 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní
hrají
Lisette Alexis (Jess Valenzuelaová), Zuri Reed (Tasha Riversová), Antonio Cipriano (Oren Bradley), Jake Austin Walker (Liam Sadusky), Jordan Rodrigues (Ethan Chao), Lyndon Smith (Hannah Rossová), Catherine Zeta-Jones (Billie Pearceová)

S01E08: Prison Break

S01E08: Prison Break

Je to otázka života a smrti, když Jess povolá své přátele, aby jí pomohli při neproveditelné ak­ci.

25.1.2023
49 minut

Základní info:

Režie: Sherwin Shilati
Scénář: Dwain Worrell
Herci: Lisette Alexis (Jess Valenzuelaová), Zuri Reed (Tasha Riversová), Antonio Cipriano (Oren Bradley), Jordan Rodrigues (Ethan Chao), Jake Austin Walker (Liam Sadusky), Lyndon Smith (Hannah Rossová), Catherine Zeta-Jones (Billie Pearceová), Armando Riesco (agent Hendricks), Jacob Vargas (Rafael), Breeda Wool (Kacey Haslerová), Dustin Ingram (Myles), Darri Ingolfsson (Dario), Joseph D. Reitman (Vousatý muž), …

Oficiální popis dílu:

Je to otázka života a smrti, když se Jess se svými přáteli vydá na tu zatím nejnemožnější akci. Liam se mezitím v zoufalé snaze dopadnout Billie a její tajnou organizaci spojí s ošetřovatelem svého dědy Mylesem, než ublíží Jess.

Foto: Disney+Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Jess pomáhá otci z vězení a netuší, že jí Bilie kryje jen, aby je v závěru mohla dostat oba příjemná oddychovka s pár chybami, co se dají odpustit.

28.1.2023 | 15:40:32
xflori01

Dobře se mi na to dívá, ale je to opravdu hrozně předvídatelné a naivní.

webmaster
28.1.2023 | 14:59:11
m0rdred

Hrozně předvídatelné a výjimečně dětsky naivní. Tak alespoň, že má táta nový boty :D (nechápu jak by to mohlo projít přes rentgen, ale to je celá debilita seriálu s myšlením do X let (nerad bych se někoho dotknul:)))

26.1.2023 | 18:20:43
awacs

Zábavné, nějaké ty zvraty, rychle to odsýpá, má to náboj. Dobrý oddychovka.

25.1.2023 | 20:48:19

Překlad

Epizoda S01E10: Treasure Protectors

sk100%
DOKONČENO

Titulky pochází ze streamovací služby Disney+.

Seriál si na českém rozhraní Disney+ můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Disney+.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama