Parenthood (Famílie)
88/100 - 27×

Parenthood(Famílie)

Rodina Bravermanových řeší běžné životní situace – starosti s výchovou dětí, nátlaky v práci i to, jak být dobrým rodičem, manželem nebo manželkou

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 45 minut
hrají
Mae Whitman (Amber Holt),

Joel Graham

Joel Graham

Pohledný a loajální manžel Julie a táta Sydney na plný úvazek. Na školních poradách a v rodičovských organizacích je Joel mezi všemi ostatními matkami středem pozornosti. Všechny se mu podbízí a chtějí si s ním a Sydney zařídit herní odpoledne „pro děti“. Julia, která může budovat i navzdory mateřství svou kariéru, se tak cítí ohrožená. Joel se o svou dceru stará rád, ale někdy mu chybí společnost dospělých a opravdová práce. V takových chvílích se uchyluje k různým domácím pracím, jako truhlařině, opravám na domě apod.

Původně Joel pracoval ve stavebnictví, otcem na „mateřské dovolené“ se stal kvůli upadající ekonomice, kvůli které si nemohl dovolit zaplatit dělníky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S06E13: May God Bless and Keep You Always

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá gambinka

Reklama

Filtr seriálů
Reklama