Pokémon
87/100 - 43×

Pokémon

Pikachu, Charmander, Bulbasaur a Squirtle jsou jedni z mnoha tvorů se zvláštními schopnostmi, takzvaných pokémonů, kterých je plný svět, ve kterém žije mladý Ash Ketchum, jenž se touží stát nejlepší trenérem pokémonů všech dob. V jeho snažení mu pomáhají věrní přátelé, kteří ho doprovázejí každým dobrodružstvím, ale mají samo sebou i nepřátele, kterým musí čelit.

Japonsko | 1997 | Pauza
vysílání
26 sezón | TV Tokyo | 22 minut
žánr
Anime, Dětský, Fantasy

Filmy

 • Pokémon: The First Movie

  Pokémon: The First Movie

  Když se Giovannimu a jeho Rakeťákům podaří vytvořit první kopii pokémona, kterého nazvou mewtwo, tak se ho rozhodnou využít. Mewtwo však na to brzy přijde, a proto se usídlí na opuštěném a odlehlém ostrově, kde začne vytvářet své vlastní klony. Ty má v plánu využít k ovládnutí světa, ale nejdřív se je rozhodne podrobit zkoušce, a proto na ostrov pozve nejlepší trenéry v okolí, mezi které patří i Ash Ketchum.

  1999
 • Pokémon: The Movie 2000

  Pokémon: The Movie 2000

  Muž, který si přezdívá Sběratel, zaměří svou pozornost na tři legendární ptačí pokémony, kteří mají ohromnou sílu. Jejich polapením však naruší rovnováhu, kterou může znovunastolit pouze legendární pokémon vody, Lugia, a jistý vyvolený, kterým se shodou okolností stane Ash Ketchum. Ten tedy musí zanechat svého putování po Pomerančových ostrovech, aby nejenom zachránil místní obyvatele, ale zároveň i celý svět.

  2000
 • Pokémon 3: The Movie

  Pokémon 3: The Movie

  Známý profesor Spencer Hale, který je shodou okolností nejlepším žákem profesora Oaka, se ztratí za záhadných okolností během výzkumu unownů. Jeho dcera Molly je jeho ztrátou natolik zdrcena, že ji unowni využijí ke stvoření jejího vlastního fiktivního světa. Jejím hlavní strážcem se stane legendární pokémon entei, kterého považuje za svého otce. A ten je pro ni ochotný udělat cokoliv, a to i unesení Ashovy matky.

  2001
 • Mewtwo Returns

  Mewtwo Returns

  Poté, co mewtwo uprchl Giovannimu, se se svými klony schovával na území Johto, kde však nebyl spokojený, protože nevěděl, zda může žít na tomto světě. Giovanni se ho během toho snažil usilovně najít, aby ho opět získal pod svou kontrolu. Nalézt se mu ho však povede ve chvíli, kdy Rakeťáci úspěšně ukradnou Ashova Pikachua. Tento čin totiž spustí vlnu událostí, během které se Ash a mewtwo opět setkají.

  2001
 • Pokémon 4Ever

  Pokémon 4Ever

  Mladík Sam cestuje lesem, ale podaří se mu narazit na Celebiho, který ho přenese do budoucnosti. Záhy se ve stejném lese setkává s Ashem a jeho kamarády, kteří tudy zrovna procházejí. Když Sam zjistí, co se mu stalo, tak společně s Ashem musí ochránit Celebiho, po kterém jde velmi schopný lovec pokémonů z řad Rakeťáků. Ten má své temné pokébally, díky kterým dokáže proměnit hodného pokémona ve zlého.

  2002
 • Pokémon Heroes

  Pokémon Heroes

  Oakley a Annie, členky Rakeťáků, se snaží zmocnit Latiose a Latias, díky kterým by byly schopny ovládnout svět. Ve stejném městě, ve kterém se vyskytují tito legendární pokémoni, se zrovna nachází i Ash, Misty a Brock, kteří si sem přišli zazávodit na vodě. Ash však brzy poté narazí na dívku, kterou zachrání před Oakley a Annie. Ta si ho velmi oblíbí, a proto ho zavede do tajné skrýše, ve které mu ukáže své pravé já.

  2003
 • Jirachi: Wish Maker

  Jirachi: Wish Maker

  Bývalý člen Magmáků, aktuální kouzelník Butler, se touží pomstít svým dřívějším zaměstnavatelům, a to za pomoci nalezení legendárního pokémona groudona. Toho však může nalézt pouze díky jirachimu, dalšímu legendárnímu pokémonovi, kterého má aktuálně ve svém vlastnictví. Jirachiho však k tomu nelze využít jen tak, a proto Butler využije nevědomosti Ashe a jeho kamarádů, kteří se přijdou podívat na jeho šou.

  2004
 • Destiny Deoxys

  Destiny Deoxys

  Ash se dozvěděl o Bitevní věži, ve které se pořádají zápasy s pokémony, a proto do ní ihned zamíří. Zde narazí na chlapce jménem Tory, jenž se kvůli nešťastné události, ke které došlo v jeho mládí, bojí všech pokémonů. V tu chvíli se však na Zemi vrátí legendární pokémon Rayquaza, který po letech opět vycítil hrozbu v podobě mimozemšťana deoxyse. Tito dva pokémoni se pustí do souboje, přičemž není jasné, který z nich je ten špatný.

  2005
 • Lucario and the Mystery of Mew

  Lucario and the Mystery of Mew

  Ash a jeho přátelé zavítají na hrad, na kterém se zrovna pořádá středověký turnaj v pokémonech. Když však skončí, tak se po dlouhém odpočinku probere lucario, který si myslí, že je jeho pán stále naživu. Kromě lucariovy přítomnosti se na hradě nachází i mew, po kterém jde záhadná trenérka jménem Kidd. Mewovi se podaří jí utéct, avšak během toho unese Pikachua i Meowtha. Ash, jeho přátelé, lucario a Kidd se proto musí spojit, aby vše napravili.

  2006
 • The Mastermind of Mirage Pokémon

  The Mastermind of Mirage Pokémon

  Dr. Yung pozve Ashe, Misty a profesora Oaka do svého panství, aby jim ukázal své nejnovější klonovací zařízení pokémonů. Jakmile jim však odhalí, jak jsou jeho pokémoni silní, tak panství přepadne záhadný Mirage Master, který zajme Yunga i Oaka. Ash a jeho kamarádi se jim snaží pomoci, zatímco Mirage Master chce po profesoru Oakovi kód, díky kterému by byl schopen vytvořit nejsilnějšího pokémona ze všech.

  2006
1

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama