Political Animals
92/100 - 10×

Political Animals

Elaine Barrish (Sigourney Weaver) je bývalá manželka exprezidenta a dnes sama ambiciózní politička. Se současným prezidentem, kterého by tajně ráda po volbách nahradila, řeší mezinárodní krize, mnohem častěji ale řeší krize záletného exmanžela a ženícího se staršího a drogujícího mladšího syna. Napodiv by mohla být nápomocná žurnalistka (Carla Gugino), která si kdysi postavila kariéru na psaní o excesech exmanžela…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 60 minut

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Poté, co prohrála Demokratická primární rasa s Paulem Garcettim, požádá kandidátka a bývalá první dáma Elaine Hammondová svého manžela Buda o rozvod.

cz sk
15.7.2012
1 hodina

O dva roky později, Elaine, nyní pod jejím jménem Barrish, je ministryní pod Garcetti. Když se podnikavá reportérka Susan Berg pokouší odhalit, že se její syn TJ pokusil o sebevraždu kvůli osobním problémům, dovolí Elaine Bergové, aby ji sledovala celý týden, aby vypnul příběh. Během této doby jsou v Íránu rukojmí tři novináři, což narušuje zásnubní stranu jejího syna Douglase. Elaine řekne Budovi, že ho plánuje poslat do Ománu k vyjednávání. Na konci epizody soukromě řekne svému bodyguardovi, že se chystá znovu kandidovat na prezidenta.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama