Political Animals
92/100 - 10×

Political Animals

Elaine Barrish (Sigourney Weaver) je bývalá manželka exprezidenta a dnes sama ambiciózní politička. Se současným prezidentem, kterého by tajně ráda po volbách nahradila, řeší mezinárodní krize, mnohem častěji ale řeší krize záletného exmanžela a ženícího se staršího a drogujícího mladšího syna. Napodiv by mohla být nápomocná žurnalistka (Carla Gugino), která si kdysi postavila kariéru na psaní o excesech exmanžela…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 60 minut

S01E06: Resignation Day

S01E06: Resignation Day

Garcetti odmítá Elaininu rezignaci a žádá ji, aby kandidovala v příštích volbách jako jeho viceprezident.

cz sk
19.8.2012
1 hodina

Douglas o své zradě své matce přijde po úniku rodinných tajemství, včetně Elainina rezignačního dopisu, Susan. Air Force One ve Francii havaruje s prezidentem Garcettim na palubě. Elaine pomáhá odvrátit potenciální ústavní krizi tím, že přesvědčí viceprezidenta Colliera, aby se odvolal na dvacetátý pátý pozměňovací návrh, aby se stal úřadujícím prezidentem, namísto prezidentské přísahy. Douglas a jeho snoubenec Anne útěk, ale Hammondové zřídí svatbu poté, co TJ zjistí, kam šli. Bud se snaží přesvědčit Elaine, aby utekla proti Collierovi.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama