Powerpuff
0/100 - 0×

Powerpuff

Dvacetileté ženy se schopnostmi spolu dříve bojovaly proti zločinu a nyní je štve, že kvůli tomu přišly o své dětství. Brzy ovšem budou čelit možnosti se sjednotit, protože je svět bude potřebovat více než kdy jindy.

USA | 2021 | Neprošel pilot
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komedie

Dove Cameron potvrdila, že únik scénáře byl skutečný

Dove Cameron potvrdila, že únik scénáře byl skutečný

Dove Cameron objasnila, že scénář připravovaného pilotu Powerpuff Girls se přepracovává, ale ne proto, že došlo k úniku scénáře.

2 0
22.6.2021

Dove Cameron se svěřila ET o změnách v přepracovaném scénáři pro pilot Powerpuff. Cameron popsala komplikovanou povahu modernizace projektu a dala jasně najevo, že generální oprava nebyla kvůli uniklému scénáři.

Chceme to trochu více zmodernizovat a zajistit, aby šlo vše jak po másle. Je spousta různých věcí, které k sobě moc nepasují. Je to jako kousek skládačky, takže odstraňujeme některé prvky a nahrazujeme je dalšími. Myslím, že scénář dostane jen trochu větší šmrnc a bude to jen trochu jiný přístup, ale všechno ostatní zůstane stejné.

Foto: CW

Nemůžu o tom moc mluvit, protože ho pořád ještě přepisují. Můžu však potvrdit, že se nepřepracovává kvůli úniku scénáře. Nestalo se to kvůli tomu. Musíme přetočit kvůli naprosto jiným důvodům. Nikdy jsem ovšem pilot nepřetáčela, ale vlastně jsem nadšená díky té příležitosti. Psala jsem si s holkama a všechny jsme souhlasily s tím, že teď už víme, co děláme. Většinou se vám jako herci nestane, že se můžete vrátit nazpět a přemýšlet nad tím, co bylo špatně a jak to změnit.

Prozatím budou fanoušci muset počkat o něco déle, aby zjistili, co bude mít aktualizovaný pilot navíc, protože v CW budou nadále probíhat diskuse. Doufejme, že scénáristé budou moci přijít na způsob, jak zmodernizovat seriál, aniž by docházelo k tomu, co jsme viděli v uniklém scénáři.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů