Powerpuff
0/100 - 0×

Powerpuff

Dvacetileté ženy se schopnostmi spolu dříve bojovaly proti zločinu a nyní je štve, že kvůli tomu přišly o své dětství. Brzy ovšem budou čelit možnosti se sjednotit, protože je svět bude potřebovat více než kdy jindy.

USA | 2021 | Neprošel pilot
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komedie

Pilot neprošel a bude přepracován

Pilot neprošel a bude přepracován

Stanice CW před nedávnem ukázala nový plán na podzimní sezónu a Powerpuff se měl mezi seriály objevit. Bohužel pilot selhal, a tak se na něm snaží tvůrci znovu zapracovat. Proč pilot neuspěl a co s tím má společného údajný uniklý scénář k pilotu?

4 1
1.6.2021

Seriál byl poprvé ohlášen v roce 2020 a produkce začala na začátku dubna 2021. První fotky z natáčení jsme dostali na konci dubna a také CW vypustil první plakát. Vypadalo to, že seriál uvidíme už na podzim, ale opak je pravdou.

Ze stanice CW se jim pilot vůbec nelíbil, a tak to vypadá, že se scanáristé vrací zpátky na začátek. Proč se pilot nezdařil, na to odpověděl předseda představenstva a generální ředitel CW Mark Pedowitz:

Piloty děláte proto, abychom zamezili patřičným chybám, a tohle chyba byla. Plně věříme v obsazení a scenáristy Diabla Codyho a Heather Regnier. Rozhodně věříme i v zaštítění Grega Berlantiho a Warner Bros. TV studia. V tomto případě ale pilot prostě nevyšel, ale protože jsme viděli ten potenciál, chtěli jsme tomu dát další šanci. Proto nechceme jít kupředu s tím, co máme. Bylo to příliš přehnané. Ve skutečnosti to nemělo ty správné kořeny, jaké jsme z toho chtěli cítit. Navíc nebýt testování, nějaké věci bychom vůbec nezjistili. U tohoto projektu jsme vycítili, že musíme udělat krok zpět a vrátit se nazpět ke scénářům.

Mezitím údajně uniknul scénář k pilotu na internet. Ze CW zatím nepotvrdili, ani se nijak nevyjádřili k úniku scénáře, každopádně takové malé vyjádření v podobě odstraňování výňatků a snímků scénáře z důvodu porušení autorských práv bylo. Tím lze předpokládat, že únik se opravdu stal a ze stanice se jen snaží škodu napravit.

Co se ve scénáři odehrávalo? Třeba úryvky jako „Už ty šaty nosit nechci. Jsou moc heterosexuální.“ nebo třeba „Bloss! Probuď se, jinak tvoje akty dáme na net!“ Ve scénáři existuje také spousta odkazů na to, jak se dívky opíjejí, jsou sjeté a mají kocovinu. Nemluvě o podvádění jejich přítelkyň a porovnávání jejich otce s Elonem Muskem. Jako by to nestačilo, tak ve scénáři je i zmínka o původním seriálu a není to zrovna moc lichotivé. Bubbles se baví s profesorem Utoniem o kreslené sérii, která podle ní byla bělošská propagandistická karikatura vytvořená bez souhlasu dívek. Teoreticky zajímavý koncept, ale v praxi je to poněkud zbytečná degradace široce milovaného kresleného seriálu od Craiga McCrackena.

To, že ze stanice nejsou spokojeni s pilotem ovšem nemusí znamenat, že je tím seriál nadobro odepsaný. Seriály jako Seinfeld a The Big Bang Theory měli před odvysíláním hned několik pilotů a oba se stali úspěšnými seriály. Dokonce i pilot Game of Thrones musel být přepracován a Tamzin Merchant, původní herečka najatá na hraní Daenerys Targaryen, byla nahrazena Emilií Clarke.

Odložení Powerpuff může sloužit i jako výhoda. Bez přeplněné sestavy v podzimní seriálové sezóně 2021 může Powerpuff udělat větší rozruch jako novinka. Série jako The Office (US), Grey's Anatomy a Buffy the Vampire Slayer začaly jako mezisezónní náhradní série. Legends of Tomorrow a Riverdale měli premiéru v lednu a na CW mají velký úspěch. Zatímco fanoušci původní kresleného seriálu mohou u nové série váhat, silný pilot by si je mohl získat a Powerpuff by se tak mohl stát další vlajkovou sérií pro stanici CW.

Foto: CW

Co říkáte na tyto zprávy o odložení pilotu?

Diskuze /14

Stardos

Já bych ten pilot rád viděl. Zajímá mě, co může být tak hrozné i na poměry většiny CW :D

2.6.2021 | 1:31:01
matt44

ten pilot musi byt poklad (srot) a aj preto by som si to rad pozrel.

2.6.2021 | 11:02:31
Svjatogor

Master Evil bude… Trump + MAGA, ne asi. xD

https://pbs.twimg.com/…M7AOVoAAsgvF?…

2.6.2021 | 12:43:42
Beranir

no já viděl jednu stránku z leaknutýho skriptu a uhhh to byl cringe, ta stránka by se dala dát jako perfektní definice toho memu How you doing fellow kids? hrůza a to je mi 26 rozhodně nepatřím do skupiny, která by se nad tím měla cringovat, můžu si jen představovat co by cejtil někdo 18ti letej při čtení toho skriptu.

#6 Svjatogor
2.6.2021 | 13:15:42
Raiden123

Ak to malo scenar rovnaky ako to anime dokonca i efekty,tak sa nedivim,ze to bolo treba zmenit… Poslednou dobou tomu CW nejde karta vo vyrobe dobrych serialov,alebo dostatocne kvalitnom pokracovani,ktore ten serial nepotopia v stereotype,alebo opakujucich sa zapletkach,ktore uz prestali davat zmysel asi dve serie dozadu i pocas tej prvej,heh…

Ten pokazeny pilot mozno bude na blue-ray,ale nejak by som tomu nefandil,za ty prachy by to nestalo.

O pilote si tipujem to,ze sa to snazilo okopirovat supergirl trojcata a asi to bolo prilis ocividne,no neviem sam,tento konkretny serial poznam viac menej s daleka.

2.6.2021 | 15:20:42
Svjatogor

#4 Beranir: Je někde celý leak? Že bychom se zasmáli. ;-)

#7 Beranir
2.6.2021 | 16:25:04
Beranir

#6 Svjatogor: to nevím já jen viděl videjko, kde tu stránku ukozovaly na začátku jako demonstraci a jen řeknu že se tam několikrát objevily fráze jako, jo sleduju ji na facebooku a zdá se v pohodě nebo její poslední tweety se zdály bejt normální apod, v tom nejvíc cringy způsobu, já nechápu kdo tohle mohl povolit. Tohle doslova křičí HEJ HEJ je mi už přes 40 a snažím se napsat scénář pro 15ti letý, prostě jak sem napsal definice toho memu se Stevem Buscemim.

2.6.2021 | 17:22:45
Lex Luthor

bělošská propagandistická karikatura tak dnes se děje v seriálech přesný opak uvidíme, co z toho nakonec vznikne snad to nebude moc heterosexuální ha ha

#9 Beranir
2.6.2021 | 18:20:40
Beranir

#8 Lex Luthor: už ted je potvrzeno že jedna z nich je lesba takže to je krytý

#10 Svjatogor
2.6.2021 | 18:32:12
Svjatogor

#9 Beranir: 18+ bude? ;-)

2.6.2021 | 22:48:25
Svjatogor

Říkal jsem si, že tohle snad bude stejně (ne)příjemně nablblé jako Power Rangers (blahé paměti), ale pokud jsou tyto dialogy míněny vážně, tak sorryjako. :-P Snad jim pomůže modlitba k síle Mega Zordu! xD

#12 Raiden123
3.6.2021 | 14:11:00
Raiden123

#11 Svjatogor: Heh … a este k tomu pridame „gota catch them all“ Ked nad tym tak rozmyslam,vlastne roboti ktorych pouzival power rangers boli vlastne prerasteny mechanicky pokemoni svojej doby.

#13 Svjatogor
3.6.2021 | 23:47:53
Svjatogor

#12 Raiden123: To je ještě OK. Horší je to, co jsem si uvědomil po odsledování poslední epizody původního seriálu Neon Genesis Evangelion. A tohle je vlajková loď japonského mecha kultu. Zkrátka a dobře, Džaponci jsou devianti. xD

4.6.2021 | 10:58:39
Carnage

Ať to raději zruší… už jen ten casting zelený je plivnutí do tváře fanouškům původního seriálu. A když teď čtu co tam cpou za blbosti no tak to ne díky.

4.6.2021 | 18:16:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů