Powers
79/100 - 37×

Powers

Lidé se superschopnostmi nejsou v tomto světě nic neobvyklého. Právě naopak. Ne všichni své dary ale využívají k tomu, aby lidstvu pomáhali. Odvrácenou stranu síly využívají i k páchání zločinu. A právě proto jsou tu dva detektivové Christian Walker a Deena Pilgrim, kteří se svou speciální policejní divizí Powers vyšetřuje případy spjaté s nadpřirozenem.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Sony Entertainment Television | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Sci-fi
hrají
Sharlto Copley (Christian Walker), Noah Taylor (Johnny Royalle),

Sexy Šestka a další známí herci míří do druhé řady

Sexy Šestka a další známí herci míří do druhé řady

Produkce druhé řady je v plném proudu a tak začínají padat první jména nových přírůstku. K seriálu se dále připojí například zabiják komanda zmijí z Kill Billa nebo starý známý ze Ztracených. Článek obsahuje spoilery z první řady seriálu.

6 0
9.10.2015

Michael Madsen alias Budd/Chřestýš ze známého Zabijáckého Komanda Zmijí filmu Kill Bill se nám představí jako superhrdina SuperShock. Ten je legendou a kráčel po zemi dávná léta před tím, než se rozhodl odhalit světu. Je nejsilnějším Powerem a to po něm se všem ostatním říká superhrdinové. Představit si ho tedy můžete jako Supermana světa Powers, tedy alespoň do chvíle než ztratil kontakt s realitou, zešílel a jeho nebezpečnému řádění museli udělat konec jeho vlastní přátelé a kolegové. Teď se ale vrací 40 let po svém záhadném zmizení, aby zaplnil díru po smrti všemi milované Retro Girl. Nutno podotknout, že postava padne tomuto herci jako ulitá.

Tricia Helfer (Battlestar Galactica, Ascension) ztvární zvláštní agentku FBI Langeovou, která má ke světu Powerů blízko a s detektivem Walkerem jí pojí minulost i intimní vztah.

Jako další se nám představí William Mapother nejlépe známý jako Ethan Rom z populárních Ztracených, v roli Calistina odcizeného otce. Dále pak ještě Enrico Colantoni, seriálový otec Veroniky Mars nebo protřelý zločinec EliasLovců zločinců, coby americký senátor, původně Power zvaný Cobalt Knight, který se rozhodl odložit své schopnosti a bít se v kongresu za legislativní zákon proti Powerům a jejich schopnostem.

Foto: PlayStation Network

Druhá řada nás tak láká na spoustu zajímavých postav a dějových momentů. Jak se na ni těšíte a budete seriál dále sledovat?

Celý seriál si také můžete pustit spolu s dostupnými českými i slovenskými titulky.

Diskuze /2

Fifipek

Triciu člověk vždycky vidí rád :)

9.10.2015 | 16:06:43
pozitkar

Já vidím rád druhou řadu :-)

9.10.2015 | 20:22:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama