Ransom (Výkupné)
87/100 - 18×

Ransom(Výkupné)

Eric Beaumont je skvělý vyjednávač. Ve svém oboru patří mezi špičku a díky dokonalým znalostem lidské povahy dokáže zachránit spoustu lidských životů. Se svým týmem řeší krizové situace, kdy jsou držena rukojmí nebo dojde k únosu.

Kanada | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS, Global, TF1 | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Psychologický

O osudu Ransom stále není rozhodnuto

O osudu Ransom stále není rozhodnuto

Krimi seriál vznikající v mezinárodní koprodukci měl na stanici CBS velmi nízkou sledovanost, takže není překvapením, že se zde prodloužení nedočká. Ve hře jsou nicméně stále další zahraniční stanice, které se na produkci podílely. Ty zatím o osudu seriálu nerozhodly.

5 0
18.5.2017

Ransom je v podobné situaci jako podobně laděný Crossing Lines, který taktéž vznikl v mezinárodní produkci a nebyl tedy závislý na jediné americké stanici. Ransom vzniká v koprodukci americké stanice CBS, kanadské Global, francouzské TF1 a celosvětovou distribuci má zajištěnou díky eOne Entertainment.

Foto: CBS

Stanice CBS seriál pohřbila prakticky už na začátku, když jej zařadila do sobotního vysílacího slotu, tedy do toho nejhoršího možného. Není tedy divu, že seriál dosáhl průměrného ratingu 0,43. Zatímco CBS seriál ukončila, další stanice se stále rozhodují, zda jej prodlouží. Fanoušci tedy ještě nemusejí věšet hlavu. Na svém Twitteru je ostatně uklidňuje i sám tvůrce a producent seriálu Frank Spotnitz, který uvádí na pravou míru zprávy o zrušení seriálu, jež se objevily v zahraničních médiích. Skutečně zatím nebylo rozhodnuto, zda Ransom skončí nebo bude pokračovat.

Diskuze /1

julih

to by bolo super ♥ tento seriál som si neskutočne obľúbila :)

18.5.2017 | 19:18:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: Story for Another Day

sk100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Ransom

Reklama

Filtr seriálů
Reklama