Ransom (Výkupné)
84/100 - 10×

Ransom(Výkupné)

Eric Beaumont je skvělý vyjednávač. Ve svém oboru patří mezi špičku a díky dokonalým znalostem lidské povahy dokáže zachránit spoustu lidských životů. Se svým týmem řeší krizové situace, kdy jsou držena rukojmí nebo dojde k únosu.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS, TF1, GLOBAL TV | 43 minut


O osudu Ransom stále není rozhodnuto

O osudu Ransom stále není rozhodnuto

Krimi seriál vznikající v mezinárodní koprodukci měl na stanici CBS velmi nízkou sledovanost, takže není překvapením, že se zde prodloužení nedočká. Ve hře jsou nicméně stále další zahraniční stanice, které se na produkci podílely. Ty zatím o osudu seriálu nerozhodly.


5 0
18.5.2017

Ransom je v podobné situaci jako podobně laděný Crossing Lines, který taktéž vznikl v mezinárodní produkci a nebyl tedy závislý na jediné americké stanici. Ransom vzniká v koprodukci americké stanice CBS, kanadské Global, francouzské TF1 a celosvětovou distribuci má zajištěnou díky eOne Entertainment.

Foto: CBS


Stanice CBS seriál pohřbila prakticky už na začátku, když jej zařadila do sobotního vysílacího slotu, tedy do toho nejhoršího možného. Není tedy divu, že seriál dosáhl průměrného ratingu 0,43. Zatímco CBS seriál ukončila, další stanice se stále rozhodují, zda jej prodlouží. Fanoušci tedy ještě nemusejí věšet hlavu. Na svém Twitteru je ostatně uklidňuje i sám tvůrce a producent seriálu Frank Spotnitz, který uvádí na pravou míru zprávy o zrušení seriálu, jež se objevily v zahraničních médiích. Skutečně zatím nebylo rozhodnuto, zda Ransom skončí nebo bude pokračovat.

Diskuze /1

julih

to by bolo super ♥ tento seriál som si neskutočne obľúbila :)

18.5.2017 | 19:18:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama