Ratched (Ratchedová)
77/100 - 26×

Ratched(Ratchedová)

Prequel slavného filmu One Flew Over the Cuckoo's Nest se zaměří na životní příběh slavné sestry Ratchedové, která terorizuje celý ústav a vládne mu železnou pěstí. Proč taková byla? Na to najdeme odpověď v novém seriálu od Ryana Murphyho (American Horror Story).

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Lékařský, Psychologický

Ratched

Ratched

Prequel slavného filmu One Flew Over the Cuckoo's Nest se zaměří na životní příběh slavné sestry Ratchedové, která terorizuje celý ústav a vládne mu železnou pěstí. Proč taková byla? Na to najdeme odpověď v novém seriálu od Ryana Murphyho (American Horror Story).

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kubc6a

Začátek mě bavil, to jsem se nemohl dočkat, až si pustím další díl. Poslední dvě epizody už jsem dotáhl jen proto, že to byly poslední dvě epizody.

webmaster
30.9.2020 | 22:52:34
Baruš1994

Ačkoliv poslední série AHS měly poněkud sestupnou tendenci, na nový počin Ryana Murphyho jsem se těšila a splnil mé očekávání :) Bylo to plné napětí, zvratů, bizarnosti a skvělých postav, které v jednu chvíli milujete a v druhé nenávidíte. Nesrovnávám to ovšem s postavou Ratchedové ve filmu ale jako samostatný seriál, který se mi líbil a klidně si nechám líbit i druhou sérii :)

28.9.2020 | 17:42:11
Lucifrid

Původní film jsem neviděla (a i když je to klasika, nechystám se na něj) a od Murphyho znám a miluju hlavně 9–1–1. Na horory moc nejsem, takže AHS si pouštět nebudu, tudíž nemůžu srovnávat a hodnotím pouze jako samostatně stojící dílo, nezatížená předlohou. Parádní dobovka s rozhodně ne plochými postavami. Zajímavý příběh, parádní zvraty, které do příběhu pasují tak, že se ani nedají moc považovat za zvraty. Seriál sice získal druhou řadu, ale přes to lehce otevřené zakončení, které tomu sedlo, by vyloženě nutná nebyla. Přesto se na ni ale těším.

webmaster, korektor
20.9.2020 | 21:26:18
Svjatogor

Před 45 lety natočil Miloš Forman (na základě předlohy K. Keseyho) civilní film ze státního cvokhausu někde v Oregonu. Běžní pacienti: agorafobik, homoušek, Indoš… pardon… Native American, několik lidí zbavených iluzí o životě, nesmělý klučina, masturbant a jeden, co je stále unavenej. Skvělou partu již brzy doplní karbaník (pan Randall Patrick McMurphy vulgo Jack Nicholson). Právě proto vysoko ční maják zla, sestra Mildred Ratched.

Ryan Murphy natočil další AHS. Freakshow, nic jiného už neumí a pokud kdy uměl, zapomněl. Pozor, neříkám, že je to špatně. Ale čekal jsem něco jiného, než kompilát BDSM choutek, clinic fetish a klišé o lobotomii. Celý příběh je nascriptovaný sled šokujících zvratů. Call of Duty, kdyby to byla hra.

Šlus. Dávám 60%. Náplast za hrůzný Cult a Apocalypse. :-)

20.9.2020 | 16:45:02
Poolverine

Toto nie je Mildred Ratched. Toto je úplné sklamanie.

překladatel
20.9.2020 | 16:08:50

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama