Recovery Road
100/100 - 5×

Recovery Road

Maddie patří na střední škole k holkám, které rády paří. Vymetá jeden večírek za druhým a udržet energii jí pomáhají drogy. Jednoho dne ale zjistí, že má opravdový problém, který si nechtěla přiznat. Nechá se proto zapsat do léčebny, kde musí poprat nejen se svou závislostí, ale i s osudy dalších lidí, kteří jsou na tom podobně i mnohem hůř než ona.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Freeform | 40 minut
žánr
Drama

S01E04: Parties Without Borders

S01E04: Parties Without Borders

Když se obyvatelé upscale rehabilitačního zařízení musí dočasně přestěhovat do Springtime Meadows, nadchne se Vern, že mezi nimi je jeho oblíbená herečka Olivia O'Brien.

cz sk
15.2.2016
40 minut

Ale Olivia není to, co Vern očekával. Maddie se cítí vynechána ze svého středoškolského života a rozhodne se, že její přítel Zachovy narozeniny jsou ideální příležitostí, jak získat své místo. Když se však oslava změní v divokou oslavu, Maddie čelí pokušení proklouznout zpět do svých starých způsobů. Flashbacky poukazují na závislost Vern a Cynthii na snaze pomoci jejímu nejlepšímu kamarádovi uklidit se.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama