Resident Evil: Infinite Darkness
68/100 - 24×

Resident Evil: Infinite Darkness

V roce 2006 došlo v Bílém domě k hackerskému útoku. Leon Kennedy je najat, aby incident vyšetřil, avšak zaútočí na něj zombie. Následně se setkává s Claire, která pro TerraSave dohlíží na stavbu centra pro uprchlíky a u toho prošetřuje podivnou kresbu jednoho z dětských uprchlíků.

Japonsko | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Animovaný, Hororový
hrají
Nick Apostolides (Leon Scott Kennedy), Stephanie Panisello (Claire Redfield), Jona Xiao (Shen May), Billy Kametz (Patrick),

Animovaná filmová série představuje další pokračování

Animovaná filmová série představuje další pokračování

Animované filmy ze světa Resident Evil se dočkaly dalšího pokračování s podtitulem Ostrov smrti. V tom vůbec poprvé uvidíme pospolu tým složený z Leona, Claire, Chrise, Jill a Rebeccy, který se vydává zničit nové zlo, jež povstalo na Alcatrazu.

5 1
25.7.2023

Čtvrtý animovaný film ze série Resident Evil nese podtitul Death Island, česky Ostrov smrti. Jde o film, který navazuje na hru Resident Evil 6 a na předešlý film Vendetta a jeho ústředními postavami jsou Jill Valentineová, Leon S. Kennedy, Claire Redfieldová a Chris Redfield a Rebecca Chambersová, kteří již dělali Leonovi společnost ve zmíněném filmu Vendetta. Popis nového pokračování zní následovně:

D.S.O. agent Leon Kennedy je poslán na misi, jejímž účelem je zachránit uneseného doktora Antonia Taylora, avšak záhadná žena jeho snažení maří. Mezitím B.S.A.A. agent Chris Redfield vyšetřuje propuknutí zombie nákazy v San Franciscu, kde se nedaří zjistit její příčinu. Oběti mají společné pouze to, že všichni nedávno navštívili ostrov Alcatraz. S touto stopou se Chris a jeho tým vydávají na tento ostrov, kde na ně čeká nové zlo.

(Ústřední pětice nového animovaného filmu. Foto: Kadokawa)

O režii filmu se postaral Eiičiró Hasumi, který taktéž učinil i v případě epizod seriálu Infinite Darkness. Scénář napsal Makoto Fukami, který poskytl scénář i předchozímu filmu Vendetta. V Japonsku si film odbyl premiéru 7. července a od dnešního dne, tj. 25. července, je zveřejněn i ve zbytku světa. Níže se můžete podívat na oficiální trailer, který je plný akce a na první pohled se jeví moc dobře. Že by se konečně podařilo vytvořit nějaký velmi zdařilý projekt ze světa Resident Evil?

Film už samozřejmě můžete i ohodnotit v jeho profilu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama