Resident Evil: Infinite Darkness
68/100 - 24×

Resident Evil: Infinite Darkness

V roce 2006 došlo v Bílém domě k hackerskému útoku. Leon Kennedy je najat, aby incident vyšetřil, avšak zaútočí na něj zombie. Následně se setkává s Claire, která pro TerraSave dohlíží na stavbu centra pro uprchlíky a u toho prošetřuje podivnou kresbu jednoho z dětských uprchlíků.

Japonsko | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Animovaný, Hororový
hrají
Nick Apostolides (Leon Scott Kennedy), Stephanie Panisello (Claire Redfield), Jona Xiao (Shen May), Billy Kametz (Patrick),

Resident Evil: Infinite Darkness

Resident Evil: Infinite Darkness je prvním seriálovým počinem z franšízy Resident Evil, která zahrnuje několik počítačových her, třídílnou animovanou filmovou sérii či šestidílnou hranou filmovou sérii, která byla ukončena v roce 2017. V roce 2020 se však opět začalo pracovat na obnovení franšízy a začalo se pracovat na novém hraném filmu, hraném seriálu od Netflixu a novém animovaném seriálu od Netflixu, tedy Infinite Darkness, který spatřil z těchto nových projektů světlo světa jako první. Tento seriál je dějově zařazen mezi hry Resident Evil 4 a Resident Evil 5 a zaměřuje se na postavy Leona S. Kennedyho a Claire Redfieldovou, kteří v roce 2006 prošetřují spiknutí po hackerském útoku na Bílý dům, při němž navíc došlo k jejich opětovnému setkání se zombie.

Jak už bylo řečeno, seriál Resident Evil: Infinite Darkness má svůj domov na Netflixu, který jej uvedl v červenci 2021. Za vznikem seriálu stojí japonské studio Capcom, které vytvářelo i počítačové hry z tohoto světa. Dále se na produkci seriálů podílí studia TMS Entertainment a Quebico.


(Plakát k první sérii. Foto: Netflix)

Hlavních rolí se ujali:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom1995cz

Na prekvapenie ma to celkom bavilo, prvé epizódy ale lepšie ako ostatok, kvalita išla potom značne dole..

20.3.2022 | 0:04:01
mog

hmmm, hodně krátké, scénář mohl být mnohem lepší :( nadšení z prvních dílů vystřídalo zklamání po zjištění, že to po 4. epizodě končí škoda promarněného potenciálu… i když Netflix… takže víc využitého potenciálu nelze čekat… snad jen nějaká homo zápletka , to by ještě zvládli… škoda

26.7.2021 | 22:44:40
Arihant

Suhlas s predchadzajucimi hodnoteniami, mohlo to byt o dost lepsie.

13.7.2021 | 7:44:22
Levascue

Ech…tak 70%, škoda těžkopádného uchopení závěru alá videoherní souboj s bossem.

12.7.2021 | 17:27:00
Milano33

Potenciál a ambície boli obrovské, ale vo výsledku to bol iba slabučký odvar toho, čo svet Resident Evilu mohol ponúknuť. Trojrozmerná CGI animácia bola dosť solídna a veľmi pripomínala novodobé RE hry, najmä remake Resident Evil 2. Jediné, čo musím vytknúť animácií je mimika postáv, ktorá vôbec nevyjadruje emócie tak, ako by mala a preto výrazy na tvárach nepôsobili vôbec prirodzene. Neznalci Resident Evil franchise sa budú pomerne rýchlo strácať v deji a v pojmoch, keďže seriál priamo nadväzuje na herné eventy, na udalostí z Racoon City a vo veľkom odkazuje na Resident Evil 4. Pre fanúšikov RE je seriál asi povinnosťou, zombie akcia je upokojujúca, ale dej samotný je docela plytký, skratkovitý, chaotický a nezáživný. Postavy z hier boli fajn, Leon bavil, ale Claire bola taká nevýrazná.

11.7.2021 | 18:11:17
ChristineK

Nečekala jsem moc, což je asi dobře, protože je to… no hrozné. Pro začátek – kdyby z toho udělali film tak by to bylo lepší. Team-up s Leonem a Claire v podstatě neexistuje, setkají se na začátku a pak na konci. Plot armor je příšerný, zvlášť u Claire. Voice acting je dobrý, ale na tyhle verze Leona a Claire se nehodí. V RE2 remaku byli oba perfektní, ale teď když jsou starší a mají za sebou určité trauma znějí moc naivně a mladě. A řeči o tom, že veřejnost neví o zombících jsou absurdní. Jasně, USA se snaží ututlat hodně, ale Racoon City? Vždyť i v Degeneration to bylo ve zprávách. Taky se zmiňovali o tom, že už jen samotný Leon vyřešil několik nákaz, a hned na začátku se z jedné vracel. Veřejnost o nich rozhodně ví. Z čeho jsem byla asi nejvíc nadšená byl obrázek Ashley…

11.7.2021 | 11:34:02
BuuxXxa

po prvej serii tak max 70% aj to len preto, lebo mam rad franchise

8.7.2021 | 18:45:19

Stav titulků

Epizoda S01E04: Episode 4

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál rovněž sledovat.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama