River
92/100 - 13×

River

John River je vynikající policista, jehož genialita je zároveň přítěží pro jeho křehkou mysl. Straší ho totiž duchové zavražděných obětí, jejichž případy se nemůže zabývat.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller

S01E03: Episode 3

S01E03: Episode 3

S jeho kariérou a přístupem k Steviemu případu spočívajícím na výsledku jeho psychiatrické zprávy si musí River nechat neoficiální vyšetřování Stevieho smrti pro sebe.

cz sk
27.10.2015
1 hodina

To vysílá vysoké napětí s jeho novým partnerem Ira, který se obává, že ho strhne nestabilita řeky, a Chrissie, který potřebuje, aby řeka pracovala na svém vlastním případu, nejnaléhavěji vyšetřuje podezřelou nehodu na pracovišti, která opustila předáka bojujícího o jeho život. mysl je jinde, protože objev, že Stevie zachovává tajemství, ho nutí přehodnotit, jak dobře znal svého nejlepšího přítele a kolegy. Odhalení nových informací o tom, s kým Stevie mluvila v souvislosti s její vraždou, vyvolává podezření na někoho, kdo je blízko ní – někoho, kdo má skutečný motiv.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama