Roots (2016)
93/100 - 6×

Roots (2016)

Novodobý remake kultovního seriálu o příbězích černošských otroků v různých dobách historie světa. Původní série byla oceňována jak diváky a kritiky a doteď je vnímána jako jedno z nejzásadnějších televizních děl.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | History | 42 minut
žánr
Drama, Historický

S01E02: Episode 2

S01E02: Episode 2

V roce 1775 Kunta pracuje na farmě Waller, když se setká s anglickými redcoaty a povzbuzuje otroky k útěku a připojení k anglické armádě.

cz sk
31.5.2016
42 minut

Otrokům je slíbena svoboda, pokud bojují za krále Jiřího. Během bitvy si Kunta uvědomuje, že angličtina je o něco lepší než Američané a vzlétá. Zatkli ho otrokáři a amputují polovinu nohy, aby se ujistili, že už nikdy neuteče. Mladší bratr John Waller, doktor William, je pobouřen mrzačením a kupuje Kuntu. Kunta je uzdraven ministerstvem otroka kuchaře Williama Wallera Belle. Po zdlouhavé a nepříjemné námahě se Kunta ožení s Belle. Brzy poté se párům narodí dcera Kizzy. Jako teenager Kizzy (Anika Noni Rose) falšuje papíry, které pomáhají útěku mladého otroka. Objevuje se její spiknutí; Kizzy je prodáván chudému, bílému farmáři, Tomu Lea (Jonathan Rhys Meyers.)

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
segovesus

Svižnější než první díl. Skvěle zachycená doba.

1.6.2016 | 11:02:41

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama