Roots (2016)
93/100 - 6×

Roots (2016)

Novodobý remake kultovního seriálu o příbězích černošských otroků v různých dobách historie světa. Původní série byla oceňována jak diváky a kritiky a doteď je vnímána jako jedno z nejzásadnějších televizních děl.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | History | 42 minut
žánr
Drama, Historický

S01E04: Episode 4

S01E04: Episode 4

Po více než 20 letech v Anglii má Chicken George svobodu a vrací se na farmu Lea.

cz sk
2.6.2016
42 minut

V jeho nepřítomnosti byla jeho rodina prodána do Severní Karolíny, kde je vypátral. Sjednotil se s Matildou, ale zjistil, že jeho nejmladší chlapec, kovář, je nyní vůdcem rodiny. Tichý, pracovitý mladý muž, Tom ošetřuje vztek proti svému otci, kterého obviňuje z opuštění rodiny. George se setkává s mladým otrokem Cyrusem, s nímž se připojuje k barevné baterii Memphis; jak válka skončí, kuře George a Cyrus sotva utíkají se svými životy.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
segovesus

Trochu jinak je udělaný konec než v 70. letech.

3.6.2016 | 20:07:11

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama