Sense8 (Osmý smysl)
94/100 - 297×

Sense8(Osmý smysl)

8 lidí. 8 příběhů. Sourozenci Wachowští, tvůrci kultovního Matrixu, přichází na Netflix s novým sci-fi dramatem o osmi lidech, kterým se jednoho dne změní život. Náhle totiž zjistí, že i když každý z nich žije úplně jinde, v jiné zemi i jiné kultuře, všech osm se dokáže telepaticky spojit, cítit svou přítomnost a komunikovat spolu. Nikdy se však společně fyzicky nesetkají. Žít v poklidu ale nemůžou. Na scéně se brzy objevuje záhadný pan Jonas, který se všechny snaží dostat na jedno místo, ale také ještě záhadnější pan Whispers, který se osm propojených lidí snaží zabít.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Aml Ameen (Capheus Onyango), Naveen Andrews (Jonas Maliki), Tina Desai (Kala Dandekar), Miguel Ángel Silvestre (Lito Rodriguez), Terrence Mann (Našeptávač), Jamie Clayton (Nomi Marks), Tuppence Middleton (Riley Blue), Bae Doona (Sun Bak), Brian J. Smith (Will Gorski), Max Riemelt (Wolfgang Bogdanow), Daryl Hannah (Angelica Turing)

Angelica Turing

Angelica Turing

Angelica byla cititelem, kterého Našeptávač odstranil. Taktéž je matkou clusteru 8. srpna.

Sezóny 2
2015 - 2018

Svou sebevraždou Angelica stvořila cluster 8. srpna. Angelica byla součástí clusteru, v němž zůstal jediný naživu Jonas, kterého milovala. Více informací o tomto clusteru prozatím seriál neposkytl. V epizodě Death Doesn't Let You Say Goodbye jsme zjistili, že Angelica a Jonas pro Našeptávače rodili clustery, které byly následně využity k pronásledování jiných clusterů.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kimberlly

Nie, nemám ju rada. Nesymatická herečka aj postava.

16.5.2017 | 14:32:21
vytany

Asi jediná postava, která se naprosto nedá vystát. Je mi jedno, jestli je kladná či záporná, prostě bych už ji tam nejradši neviděla.

8.5.2017 | 20:57:58

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama