Shōgun (Šógun)
94/100 - 57×

Shōgun(Šógun)

Seriál se odehrává ve feudálním Japonsku a sleduje střet dvou ambiciózních mužů z odlišných světů a tajuplné ženy mnoha schopností. John Blackthorne, anglický námořník, který se nebojí podstupovat rizika, ztroskotá na březích Japonska, jehož neznámá kultura ho zcela změní. Lord Toranaga, bystrý a mocný mistr, vede spor s nebezpečnými politickými protivníky. A paní Mariko, která oplývá neocenitelnými schopnostmi, avšak pochází ze zneuctěného rodu, musí prokázat svou cenu a oddanost.

USA | 2024 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FX | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Politický
hrají
Hiroyuki Sanada (Joši Toranaga), Cosmo Jarvis (John Blackthorne), Anna Sawai (Toda Mariko), Tadanobu Asano (Kašigi Jabušige),

Příště uvidíte: Útěk Toranagy z Ósaky

Příště uvidíte: Útěk Toranagy z Ósaky

Máme tu pro vás dvě upoutávky k pokračování seriálu Šógun. V té první se můžete podívat, co všechno nás ještě čeká a druhá upoutávku už patří třetímu dílu, v němž se Toranaga pokusí se svými spojenci uprchnout z Ósaky.

2 0
3.3.2024

Upoutávka k pokračování seriálu:

Thumbnail Play icon

Upoutávka ke třetí epizodě:

Thumbnail Play icon

Zdroj: FX

Diskuze /2

lůsjdncv

Nemůžu si pomoci ale něco tomu chybí. Nutí mě to neustále to srovnávat seriál s knihou která uměla daleko lépe pracovat s napětím a atmosférou. A o tom konci ani nemluvě, kdy se mělo jednat o „odpočinkový“ den za horkého a slunečného počasí ale místo toho jsme dostaly šedivou a zamlženou scénu která vůbec nebůsobí jako ze si to postavy užívají jako v originále.

#2 Nikolperse
5.3.2024 | 20:37:18
Nikolperse

#1 lůsjdncv: Áno knihy vedia ďaleko lepšie budovať napätie a atmosféru, asi je to tým že autor knihy je obmedzený iba svojou fantáziou.

23.3.2024 | 9:47:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Historické okénko do doby feudálního Japonska

Historické okénko do doby feudálního Japonska

Abyste se pořádně orientovali v dění seriálu Šógun, máme tady pro vás video, které doporučujeme všem zhlédnout. Je v něm totiž vysvětlena celá skutečná situace, která předcházela dění v seriálu, a stejně tak i situace, kterou budeme v minisérii sledovat.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama